user_mobilelogo

Turpinot rakstu sēriju, vēlos padalīties ar vēl kādu atradumu, lielisku pieredzi - ko pirmo reizi iegūstu šajā vecumā, pēc 50 - un ko esmu atradusi, pareizāk sakot, laimējusi, Facebook grupā "Iedvesma labākai dzīvei". Tā vien šķiet, ka šī grupa godam nes savu nosaukumu, jo tik daudzām dod gan iedvesmu, gan drosmi labākai dzīvei!

Līdz šim nekad nebiju plānojusi iepirkšanos kopā ar stilisti, bet, paretam skatoties kādu pārvērtību raidījumu, kur sievietes izvēlas, pielaiko apģērbu stilistu vadībā, tomēr esmu pieķērusi sevi pie domas, ka es arī tā gribētu! Un par stilista ieteikumiem un padomiem, manuprāt, priecātos ikviena sieviete.

Tā nu es biju tikusi to 3 laimīgo skaitā, kam stiliste Laura Jakobsone dāvina "iepirkšanos ar stilistu"! Biju patiešām priecīga, jo diez vai kādreiz pati būtu sadūšojusies! 

Stiliste Laura Jakobsone

Piedzīvojums sākās ar iepazīšanos online sarunā. Tikpat labi tā varētu būt klātienes tikšanās, bet dažādu iemeslu dēļ vairākkārt nācās pārcelt un atcelt, un beigās vienojāmies par šādu variantu. Iespējami labākai sadarbībai un rezultātam Laura pirms iepirkšanās kopā ar mani izjautāja gan par manām vēlmēm, gan līdzšinējo stilu, iecienītākajām krāsām, nodarbošanos un dažādām citām lietām, kas būtu jāņem vērā, plānojot iepirkšanos stilista vadībā. Man vēl bija jānosūta apģērba izmēri, dažas fotogrāfijas, lai varētu redzēt manu sejas un acu krāsu, un stilistes darbs varēja sākties. Tiekoties jau noteiktajā dienā un dodoties apģērbu tūrē pa veikaliem, Laura jau bija paveikusi daļu darba un piemeklējusi dažādus apģērbu komplektus un variantus veikalos, ko tagad devāmies piemērīt.

Neliela pārdomu atkāpe. Sievietes ir tik dažādas. Citām pucēšanās un apģērbs ieņem ārkārtīgi svarīgu nozīmi dzīvē, dažām tā varbūt ir tikai nepieciešamība pieklājīgi izskatīties, citas seko pēdējiem modes kliedzieniem un spiedzieniem, bet citas meklē tikai ko neatkārtojamu, oriģinālu, lai pasarg Dievs, nelīdzinātos nevienai citai, bet citām pie sirds iekļauties standartos, neizcelties, neizlekt, būt pēc iespējas nepamanāmākām. Ir vīrišķīgās. Ir sievišķīgās un ļoti, ļoti sievišķīgās. Un ir vēl daudz, daudz citu variantu... Bet man šķiet, katrā sievietē, dzīvo tāda princese, kas vēlas būt skaista, sapucēta, apbrīnota un arī justies kā īsta princese. Un šādā pasākumā kaut ko no tā var sajust un izbaudīt. Pat, ja meklē un piemēra apģērbus darbam!

Rudens pārvērtības kopā ar stilisti LauruLaikam nekad vēl nebiju tik daudz laika veltījusi apgērbu pirkumiem. Neesmu ne šopaholiķe, nedz arī šopinga ienaidniece, bet parasti man žēl veltīt šādiem mēŗķiem vairāk kā pāris stundas. Bet šoreiz laiks paskrēja nemanot, un pielaikot, kombinēt, mainīt, atkal pielaikot, uzklausot Lauras ieteikumus un padomus, bija tiešām interesanti. Uzzināju daudz jauna par mūsdienīgām apģērba valkāšanas tendencēm, par to, kas piestāv, kas ne visai, no kā izvairīties tieši manā gadījumā. Lai arī beigās jutu krietnu nogurumu, bet biju arī ļoti apmierināta un jāsaka, arī iedvesmas pilna. Biju iztērējusies tikai nedaudz virs plānotā, bet mana rudens garderobe bija papildināta ar kombinējamiem apģērbiem, pieredze un zināšanas papildinātas, garastāvoklis drīzāk pavasarīgs, nekā rudenīgs un pašapziņa uzspodrināta!

Ja arī Tu vēlies izmēģināt iepirkšanos un stila konsultācijas ar stilisti Lauru Jakobsoni, droši sazinies ar viņu pa tālruni: 26568539

Rudens pārvērtības kopā ar stilisti Lauru