user_mobilelogo

Par Dinu Stepiņu un viņas piedāvātajām sejas fitnesa apmācībām arī uzzināju Iedvesmas grupā Facebook. Tā kā visām sievietēm gribas būt skaistām un saglabāt skaistumu ilgi pēc 40, piedāvāju sarunu ar Dinu!

Tas, par ko pastāstīs Dina, ir sejas fitness – kas nav ne sejas joga, ne masāža, bet tā kā man pašai šis ir
jaunums, ceru, ka arī citām sievietēm (40 plus) noderēs šī informācija!

Sejas fitnesa trenere Dina Stepiņa

Dina: Daudzas sievietes vispirms nāk pie manis vienkārši aprunāties, tā ir kā bezmaksas konsultācija kādas pusstundas garumā. Un ļoti daudzas nāk vienkārši intereses vadītas, lai uzzinātu, kas tas ir- sejas fitness. Ļoti reti ir kāda, kas ir kaut ko šajā jomā jau darījusi, dažas ir kaut ko dzirdējušas, bet pārsvarā tomēr nāk uzzināt, kas tas ir un ko īsti nozīmē.

Arī es par sejas fitnesu uzzināju salīdzinoši nesen. Tā kā pati pilnībā esmu pret mākslīgu iejaukšanos procesos, dažādām injekcijām,  botoksiem, filleriem, nedod Dievs, vēl operācijām… Kā katrai sievietei, pienāca brīdis, kad tomēr jāsāk domāt par sejas izskatu, lai gan līdz šim pie tā īpaši nepiedomāju. Un tieši tad nejauši ieraudzīju Facebook reklāmu par sejas fitnesu! Es pamēģināju, man patika, tomēr man bija daudz jautājumu, uz kuriem gribēju saņemt padziļinātas atbildes. Šajā videokursā tādas iespējas nebija, tādēļ man bija jādodas meklēt atbildes. Sāku apgūt to pie Krievijas pasniedzējas, jo Krievijā sejas fitness ir daudz izplatītāks un populārāks, Eiropā tas patiesībā tikai sāk ienākt. Tad es sāku meklēt arī Latvijā, kur es to varētu apgūt, saņemt atbildes uz jautājumiem, kas mani interesē, un sapratu, ka nemaz nav tik daudz variantu, un tad es izlēmu pati mācīties par sejas fitnesa treneri.

Kas tad ir sejas fitness? Tas ir treniņš sejas muskuļiem.

Mēs esam pieraduši, ka mums ir jāsporto, lai uzturētu formā savu augumu, lai būtu skaistas- un tas pats ir jādara arī ar seju!

Jā, muskulīši nedaudz atšķiras pēc tā, kā viņi stiprinās, tādēļ, ja gribas vienkārši savāktāku seju vai arī strādāt pie kādas konkrētas problēmzonas, tomēr svarīgi strādāt ar visu seju, jo muskuļi visi savā starpā ir saistīti.
Ar laiku, neko nedarot, arī sejas muskuļi atslābst un zaudē savu tonusu, plus iedarbojas arī gravitācijas spēks, kas sejas audus velk uz leju. Turklāt, ja ir mazkustīgs dzīvesveids, arī limfatiskā sistēma nedarbojas, kā vajadzētu, uz sejas uzkrājas liekais šķidrums, kas parada seju smagāku un laika izmaiņas izteiktākas. Ko var darīt- muskuļus var vingrināt un atgriezt tiem tonusu. Citus - tieši pretēji  - atslābināt, jo ikdienā jau tāpat tiek daudz nodarbināti. Protams, ir jāsaprot, ka tas nav mēneša jautājums. Jo lielāka “pieredze” jau ir sejai, jo rezultāti ir ātrāk pamanāmi. It sevišķi sejas apakšdaļas “savākšanā” rezultāti parādās pirmie, neatkarīgi no gadu skaita- šos rezultātus var pamanīt jau pēc mēneša. Bet principā tas ir darbs ar sevi tāpat kā parastais fitness- mēs taču neejam uz sporta zāli tikai 1 mēnesi un viss- esam slaidas un visu aizmirstam… Arī šeit tas ir kā process, ko mēs ikdienā darām, pamazām atgriežam vienierm muskuļiem tonusu, citus muskuļus atslābinām, padzenājam lieko šķidrumu, kas rada tūsku, un seja kļūst skaistāka!

Ingrīda: Visticamāk, Tavas klientes tomēr ir 40 plus vecumā?

Dina: Pārsvarā jā. Nāk gan arī jaunākas meitenes, bet tad šie rezultāti nav tik ļoti labi redzami. Es gan redzu savām klientēm, kas ir gados jaunākas šīs izmaiņas, jo man ir “piešauta acs”. Redzu, kā lūpas “atnāk vaļā”, nav sakniebtas, vai piere atbrīvojas no sarauktās grimases. Jaunākām sievietēm var iemācīt seju uzturēt formā ilgtermiņā, jo tas vienmēr ir vieglāk, nekā pēc tam strādāt ar problēmām. Un ja jaunās meitenes īsti neredz šo rezultātu, tad ir tādas, kas saprot, ka tas ir ieguldījums ilgtermiņā, bet ir, kas neredzot tūlītējus rezultātus jūtas nedaudz vīlušās.

Sievietēm plus/mīnuss pēc 40 izmaiņas sejā pēc sejas fitnesa tiešām arī parādās, un dāmas par to priecājas.

Ingrīda: Ar sejas fitnesu var ietekmēt muskuļu tonusu, elastību, bet vai var kaut ko darīt pret grumbām, piemēram, uz pieres?

Sejas fitness ar Dinu StepiņuDina: Es izmantoju komplekso pieeju, un arī pasniedzēju es izvēlējos pēc šī principa, kas piedāvā kompleksu pieeju. Var jau kopt seju, vingrināt muskuļus, bet tai pašā laikā sēdēt pie televizora un dzert colu, un gribēt, lai viss ir skaisti, bet tā diemžēl nebūs. Organisms ir vienots, lai kā mēs gribētu, mēs nevaram savu seju atdalīt no pārējā organisma, tomēr svarīgs ir viss kopā, ko mēs ēdam, ko dzeram, kā guļam, cik daudz kustamies, ko klājam uz sejas, kādu kosmētiku - viss ir saistīts. Grumbiņas pierē, gan horizontālās, gan vertikālā rieva starp uzacīm, ir vienīgi ieraduma izveidotas. Tagad vēroju arī jaunas meitenes, un pat 3-gadīgas meitenītes jau izpauž savas emocijas, raucot pieri un citām grimasēm…un tad man sēž pretī 40-gadīga sieviete un saka, ka ar tādu pieri jau ir piedzimusi ☺  Vienkārši muksuļi ir pārāk daudz nodarbināti un atrodas saspringumā. Tie saraujas, kļūst īsāki, bet liekā āda izveido krunku. Pieres grumbām var palīzdēt ar masāžām, kas palīdz atslābināt saspringušus muskuļus. Tomēr bieži vien ir lietderīgi pieres muskuli arī trenēt. Kad tas ir atslābis, tas maziet panāk uz leju, līdz ar to arī āda slīd uz leju, noslīd acu kaktiņi, plakstiņi. Ar vingrošanu muskuļi pamazām tiek uztrenēti, tie spēj turēt sejas karkasu un āda pamazām izlīdzinās. Līdzīgi ire arī ar mutes-deguna rievu, kur atsevišķi muskuļi ir jāatbrīvo, bet citi jāuztrenē.

Ingrīda: Man no dabas ir tādi uz acīm slīdoši plakstiņi. Lai acis vairāk “atvērtu”, dzīves laikā ir izveidojies paradums raukt pieri uz augšu, lai uzacis, plakstiņi paceltos. Un sekas tagad ir redzamas…Vai arī šeit var palīdzēt sejas fitness, gan pieres grumbām, gan plakstiņu pacelšanai, kaut nedaudz?

Dina: Jā, katram no dabas var būt savas iedzimtas problēmas. Bet piemēram, Āzijas sievietēm skaistuma standarts ir šie “redzamie” plakstiņi un speciāli tiek veiktas procedūras, lai plakstiņus dabūtu zemāk.Kopš pati aktīvi nodarbojos ar sejas fitnesu, ir pagājuši kādi 8 mēneši. Mana galvenā problēma, kādēļ gribēju to apgūt, bija “maisiņi” zem acīm. Bet es uzzināju, ka tie nav vienkārši maisiņi, pietūkums, kāds var rasties no negulētas nakts, tā ir tauku trūce zem acīm, un paskatoties uz sevi bildēs, kur esmu maza, man vienmēr ir bijuši šie riņķi zem acīm, un arī saviem bērniem es to redzu. Tātad ir kādas lietas, kas ir iedzimtas, un tās nevar tik viegli pazust, bet labā ziņa ir tā, ka tās var mazliet apstādināt un neļaut kļūt vēl izteiktākām. Un ja Tu mēģinot paplašināt skatienu, dabūji papildus grumbas pierē, tad labā ziņa, ka šo ieradumu var pamazām mainīt. Ir vingrinājumi, kas domāti tieši pierei, un pieres zona cieši saistīta ar pakauša zonu un muskuļiem tajā. Un tiešām, pamazām strādājot var panākt, ka gan acis ir atvērtas, gan pierē mazinās grumbas.

Ingrīda: Kā jau Tu iepriekš minēji, sejas fitness ir jāuztver kompleksi, kā dzīvesveids (gluži kā jau visiem zināmais ķermeņa fitness). Vai ir kādi ieteikumi dzīvesveidam attiecībā uz sejas fitnesu, un vai tas ietilpst Tavā apmācību programmā?

Dina: Jā! Es  šobrīd piedāvāju 4 nodarbību kursu online. Katras nodarbības garums apmēram 1,5h, un tās laikā mēs mācāmies veikt sejas vingrinājumus –  es parādu, kā tos veikt un arī izsūtu to aprakstus. Svarīgi ir katrai individuāli apgūt uz savas sejas šos vingrinājumus, jo  bieži vien vingrinājumos mēs iedarbinām tādus muskuļus, ko ikdienā nemaz nekustinām.

Katrā nodarbībā meitenes parāda, kā veic šos vingrinājumus, un es skatos, lai tie tiek veikti pareizi, lai darbojoties ar kādu sejas zonu, mēs nenodarām pāri kādai citai. Paralēli tam mēs runājam par tādiem 10 ieradumiem, kas palīdz skaistuma uzturēšanai, un tie ir ieteikumi ēšanai, ūdens dzeršanai, kustībām svaigā gaisā, gulēšanai utml.. Piemēram, ļoti svarīgi ir naktī gulēt uz muguras, nevis ierakt seju spilvenos, vai uz viena sāna, nospiežot sejas ādu…ja tā guļam katru nakti 40 gadus, tad uz sejas var parādīties gan vertikālās krunkas, gan asimetrija. Arī stāja, tas, kā mēs turam muguru, ietekmē mūsu seju.

Ingrīda: Lai sasniegtu kādus redzamus rezultātus, cik bieži un regulāri būtu jāveic sejas fitness?Sejas fitness ar Dinu Stepiņu

Dina: Tas atkarīgs no individuālā sejas tipa un vecuma. Mūsu platuma grādos visizplatītākais ir nogurušais sejas tips, kad muskuļi un āda zaudē savu elastību, sāk nolaisties acu un lūpu kaktiņi, parādās tumšie loki zem acīm, kļūst izteiktāka mutes-deguna rieva... seja zaudē savu apjomu. Ar šādu sejas tipu ir ietiecams vingrot 3-4 reizes nedēļā. Ja seja ļoti apaļīga, tad tās varētu būt līdz 5 reizēm nedēļā. Ja seja ļoti smalka, nav izteikta zemādas tauku slānīša (vairāk Āzijas tipa sievietēm)- tad 2-3 reizes nedēļā. Es cenšos nebūt ļoti stingra trenere, jo man pašai patīk, ka dari to ar prieku. Tādēļ es jautāju savām klientēm, cik Tev šodien ir laika vingrošanai? Lai veiktu visus vingrojumus, kopā ar nelielu iesildīšanos, tās ir 6-7 minūtes. Bet ideālajā variantā pirms sejas vingrojumiem vajadzētu pavingrināt plecus, kaklu, piestrādāt pie savas stājas, un tas būs kopā 15 minūtes vingrošanai. Ieteicams ir arī sejai veikt masāžu 1 reizi nedēļā.

Ingrīda: Cik ilgs ir apmācību kurss kopā ar Tevi?

Dina: Jā, šīs 4 reizes sievietes iziet pēc vēlēšanas, vai reizi nedēļā, vai kādu izlaižot- vienojamies tā, lai būtu ērti, ja vajag pauzi, lai apgūtu vingrinājumus, tad mēs iepauzējam. Pēc šīm 4 reizēm tālāk dāmas strādā pašas. Šobrīd man briest doma izveidot kādu grupu sievietēm, kas ir izgājušas apmācību, lai ik pa laikam tiktos uz kādiem uzturošajiem vingrojumiem. Protams, es nodrošinu atbalstu vajadzības gadījumā, iespējams uz kādu pusstundu atkal tikties bezmaksas konsultācijā, ja radušies kādi jautājumi, un es pati ik pa laikam apjautājos, kā klājas, vai nevajag kādu palīdzību. Mēs gan, kā latvietes, biežāk nodomājam “ko nu es uzbāzīšos”, nekā jautājam pēc padoma, bet es iedrošinu meitenes griezties pie manis, ja rodas jautājumi.

Ingrīda: Kādas ir Tavas domas par sejas kopšanas aparāttehnoloģijām, piemēram EMS (elektro muskuļu stimulācija), kas mūsdienās jau ir plaši pieejamas arī mājas lietošanai?

Dina: Pati personīgi neesmu nekad to mēģinājusi. Bet mēs runājām par šo ar fizioterapeiti, kas mācījās pie manis sejas fitnesu. Viņa uzskata ka jā, šīs tehnoloģijas var un vajag izmantot rehabilitācijā pēc traumām, kad muskuļi paši nespēj darboties, un tiem no malas ir jāpalīdz.

Bet ja cilvēks ir vesels, muskuļi spējīgi darboties, tad kāpēc lai cilvēks nekustinātu muskuļus pats, bet izmantotu aparātu?

Tas ir fizioterapeites, kas šobrīd mācās arī par osteopātu, viedoklis, kam pilnībā piekrītu. Mēs taču ejam uz sporta zāli, lai vingrotu, nevis guļam, lai mūs apstrādā un stimulē aparāti… Bet protams, var izmantot, es neesmu pret.

Ja nodarbojies ar sejas fitnesu, tas jau nenozīmē, ka vairs neiesim piemēram, pie kosmetologa.

Ingrīda: Kādas ir cenas sejas fitnesa kursam?

Dina: Šobrīd piedāvāju gan individuālas nodarbības, kad strādājam 1:1, vai arī nelielās grupās pa 2 dāmām vienā nodarbībā. Tā arī ir vienīgā cenu atšķirība, jo individuāli strādājot, varu visu uzmanību pievērst tieši vienas sievietes vajadzībām, bet ja 2 sievietes, tad uzmanība mazliet tiek dalīta starp šīm dāmām. Tad vairāk uzmanības paņem lietas, kas aktuālākas abām , vai arī klientei, kura ir runātīgāka. Cena individuālajam kursam ir 110 EUR, ja grupā 2 dāmas, tad kursa cena ir 80 EUR, Šobrīd cenas nekur nav publicētas, arī doma par mājas lapas izveidošanu vēl procesā, bet sievietes atrod un piesakās daudzas. Nodarbības paņem daudz enerģiju un pēc 1,5 stundas vairs neko īsti negribas darīt.

Ingrīda: Kāda ir atšķirība starp sejas fitnesu un sejas jogu?

Dina: Apmēram tāda pati, kā ķermeņa vingrošanai un jogai. Joga ir jau vairāk nekā vingrošana, drīzāk kā filozofija, iesaistīta arī elpošana. Pēc 3 mēnešiem, kad biju izmācījusies sejas fitnesu, pasniedzēja piedāvāja apgūt arī sejas jogu. Pēc ievadlekcijas noklausīšanās sapratu, ka tas šobrīd nav priekš manis. Sejas joga vairāk piemērota cilvēkiem, kam jau joga ir dzīvesveids.

Ingrīda: Paldies par sarunu! Noteikti šogad jāatrod laiks un iespēja izmēģināt sejas fitnesu!

Sertificēta sejas fitnesa trenere Dina Stepiņa: https://www.facebook.com/sejasskaistumam

 

Attēlā: Sejas apasiņošana, neko nedarot, un kā seja tiek apasiņota pēc sejas vingrojumiem.

Sejas fitness ar Dinu Stepiņu

 

Turpinot rakstu sēriju, vēlos padalīties ar vēl kādu atradumu, lielisku pieredzi - ko pirmo reizi iegūstu šajā vecumā, pēc 50 - un ko esmu atradusi, pareizāk sakot, laimējusi, Facebook grupā "Iedvesma labākai dzīvei". Tā vien šķiet, ka šī grupa godam nes savu nosaukumu, jo tik daudzām dod gan iedvesmu, gan drosmi labākai dzīvei!

Līdz šim nekad nebiju plānojusi iepirkšanos kopā ar stilisti, bet, paretam skatoties kādu pārvērtību raidījumu, kur sievietes izvēlas, pielaiko apģērbu stilistu vadībā, tomēr esmu pieķērusi sevi pie domas, ka es arī tā gribētu! Un par stilista ieteikumiem un padomiem, manuprāt, priecātos ikviena sieviete.

Tā nu es biju tikusi to 3 laimīgo skaitā, kam stiliste Laura Jakobsone dāvina "iepirkšanos ar stilistu"! Biju patiešām priecīga, jo diez vai kādreiz pati būtu sadūšojusies! 

Stiliste Laura Jakobsone

Piedzīvojums sākās ar iepazīšanos online sarunā. Tikpat labi tā varētu būt klātienes tikšanās, bet dažādu iemeslu dēļ vairākkārt nācās pārcelt un atcelt, un beigās vienojāmies par šādu variantu. Iespējami labākai sadarbībai un rezultātam Laura pirms iepirkšanās kopā ar mani izjautāja gan par manām vēlmēm, gan līdzšinējo stilu, iecienītākajām krāsām, nodarbošanos un dažādām citām lietām, kas būtu jāņem vērā, plānojot iepirkšanos stilista vadībā. Man vēl bija jānosūta apģērba izmēri, dažas fotogrāfijas, lai varētu redzēt manu sejas un acu krāsu, un stilistes darbs varēja sākties. Tiekoties jau noteiktajā dienā un dodoties apģērbu tūrē pa veikaliem, Laura jau bija paveikusi daļu darba un piemeklējusi dažādus apģērbu komplektus un variantus veikalos, ko tagad devāmies piemērīt.

Neliela pārdomu atkāpe. Sievietes ir tik dažādas. Citām pucēšanās un apģērbs ieņem ārkārtīgi svarīgu nozīmi dzīvē, dažām tā varbūt ir tikai nepieciešamība pieklājīgi izskatīties, citas seko pēdējiem modes kliedzieniem un spiedzieniem, bet citas meklē tikai ko neatkārtojamu, oriģinālu, lai pasarg Dievs, nelīdzinātos nevienai citai, bet citām pie sirds iekļauties standartos, neizcelties, neizlekt, būt pēc iespējas nepamanāmākām. Ir vīrišķīgās. Ir sievišķīgās un ļoti, ļoti sievišķīgās. Un ir vēl daudz, daudz citu variantu... Bet man šķiet, katrā sievietē, dzīvo tāda princese, kas vēlas būt skaista, sapucēta, apbrīnota un arī justies kā īsta princese. Un šādā pasākumā kaut ko no tā var sajust un izbaudīt. Pat, ja meklē un piemēra apģērbus darbam!

Rudens pārvērtības kopā ar stilisti LauruLaikam nekad vēl nebiju tik daudz laika veltījusi apgērbu pirkumiem. Neesmu ne šopaholiķe, nedz arī šopinga ienaidniece, bet parasti man žēl veltīt šādiem mēŗķiem vairāk kā pāris stundas. Bet šoreiz laiks paskrēja nemanot, un pielaikot, kombinēt, mainīt, atkal pielaikot, uzklausot Lauras ieteikumus un padomus, bija tiešām interesanti. Uzzināju daudz jauna par mūsdienīgām apģērba valkāšanas tendencēm, par to, kas piestāv, kas ne visai, no kā izvairīties tieši manā gadījumā. Lai arī beigās jutu krietnu nogurumu, bet biju arī ļoti apmierināta un jāsaka, arī iedvesmas pilna. Biju iztērējusies tikai nedaudz virs plānotā, bet mana rudens garderobe bija papildināta ar kombinējamiem apģērbiem, pieredze un zināšanas papildinātas, garastāvoklis drīzāk pavasarīgs, nekā rudenīgs un pašapziņa uzspodrināta!

Ja arī Tu vēlies izmēģināt iepirkšanos un stila konsultācijas ar stilisti Lauru Jakobsoni, droši sazinies ar viņu pa tālruni: 26568539

Rudens pārvērtības kopā ar stilisti Lauru 

Vēlos padalīties ar vēl kādu, nu jau pusotru gadu vecu atklājumu sev. Tā ir BYAS skaistumkopšanas sistēma, ko sāku izmantot pati savā ikdienā, gan arī piedāvāju veikt procedūras citām sievietēm. Tā kā sakarā ar krīzi vācu uzņēmums Wellstar šobrīd nespēj nodrošināt regulāras produktu piegādes, šī aizraušanās no privātā biznesa kļuvusi par hobiju, un ar prieku turpinu sejas procedūras savā ikdienā, jo esmu pārliecinājusies, ka efekts ir! Pastāstīšu par pamatprocedūru ar jonoforēzi, ko joprojām piedāvāju arī veikt kā maksas pakalpojumu, bet pie klientes mājās. Tā ietver dziļo sejas tīrīšanu, mitrināšanu un pabarošanu.

Skaistumkopšana sievietēm virs 40

Kas ir ādas dziļā attīrīšana?

Ko mēs saprotam ar dziļo attīrīšanu? Sākšu ar to, ka kosmetologi, piedāvājot dziļo attīrīšanu, ar to domā ādas virskārtas skrubēšanu, tīrīšanu, pumpu izspiešanu. Līdz ar to tā tik un tā ir tikai virskārtas tīrīšana. Kā jau vasaras sākumā kādā no Byas semināriem stāstīja kosmetoloģe no Somijas Karita Kuntsi ar 40 gadu stāžu skaistumkopšanā, ādas skrubēšana, pat ar īpaši advancētām metodēm, vienkārši pārnes netīrumus, make-up atliekas no vienas virskārtas vietas uz citu. Ādas poras ir bloķētas un nekādi līdzekļi netiek dziļumā! Āda kļūst tīrāka tikai plānā virskārtas daļā, un tas ir nepietiekoši.

Cilvēka āda sastāv no vairākiem slāņiem:

  • Epiderma (redzamā ādas virskārta, atmirušās šūnas), kas vēl sastāv no 5 slāņiem, ko sīkāk neaplūkosim.
  • Derma – ādas vidējais slānis. Dermas galvenās šūnas ir fibroblasti (sintezē kolagēnās un elastīgās šķiedras), makrofāgi (piedalās imunoloģiskajās reakcijās), tuklās šūnas (sintezē bioloģiski aktīvas vielas, piemēram, heparīnu un histamīnu, kas piedalās iekaisuma procesā). Tieši šeit notiek novecošanās procesi, uzkrājas piesārņojums un brīvie redikāļi
  • Hipoderma – tā nav daļa no ādas. Tas ir zemādas tauku slānis, kas atrodas starp dermu un saistaudiem. Galvenās šūnas ir fibroblasti, makrofāgi, tauku šūnas. Tā piešķir ādai zināmu kustību un ir arī organisma tauku depo (50% organisma tauku atrodas zemādā). Zemādas muskuļu slānis.

Ādas uzbūve

Līdz pat 90% pirmo redzamo ādas novecošanās pazīmju izraisa ārēji faktori (dzīvesveids un vide), nevis gēni vai gluži vienkārši laiks. Šo mehānismu sauc par ārējo novecošanos un tā atstāj milzu ietekmi uz to, kā mēs izskatāmies. Šī tipa novecošanās cieši saistīta ar brīvajiem radikāļiem un to destruktīvo ietekmi uz ādu.

Kas ir brīvie radikāļi?

Brīvie radikāļi ir izteikti reaktīvas skābekļa molekulas, kurām trūkst viena elektrona – šis iztrūkums padara tās strukturāli nestabilas. Cenšoties atgūt stabilitāti, brīvie radikāļi mijiedarbojas ar citu netālu esošu ādas šūnu, kolagēna vai DNS molekulām, lai atņemtu tām pašiem trūkstošo elektronu. Diemžēl šis process turpinās un atkārtojas atkal un atkal no jauna, izraisot destruktīvas ķēdes reakcijas, ko sauc par oksidatīvo stresu.

Brīvos radikāļus masveidā producē dažādi vides faktori, piemēram, piesārņojums un radiācija, īpaši negatīvi ietekmējot atsegtās ādas zonas – seju, kaklu un rokas. Oksidatīvo stresu lielā mērā veicina arī dzīvesveida paradumi (smēķēšana, neveselīga diēta u. tml.) un dažādas bioķīmiskas reakcijas mūsu ķermenī, ko izraisa slimības vai, piemēram, smaga aerobā slodze.

Rūpējies par to, lai uzņemtu dažādu veidu antioksidantus gan ar uzturu, gan kosmētikas līdzekļiem. Dod priekšroku formulām, kuru sastāvā ir dabīgas, aktīvas vielas, kas spēj neitralizēt brīvos radikāļus. Ēd gudri – svaigu, dabīgu, krāsainu ēdienu, – lai nodrošinātu sev antioksidantiem bagātu diētu. Augu, ogu un dārzeņu krāsa bieži vien norāda uz konkrētu antioksidantu klātbūtni tajos (sarkana un dzeltena liecina par kartenoīdiem, zila – par antocianīniem u. tml.). Cik vien iespējams, izvairies no pilsētvides piesārņojuma. Piesārņots pilsētas gaiss var būt pat 3000 reižu kaitīgāks nekā tabakas dūmi – it sevišķi karstās dienās, kad toksīni turas sevišķi zemu.

Kā atbrīvot ādu no brīvajiem radikāļiem?

Te nāk palīgā jonoforēze. BYAS sejas lifteris ar jonoforēzi palīdzēs atbrīvoties no visa liekā un kaitīgā, kas uzkrājas ādas dziļākā slānī, dermā, izmantojot jau sen visiem pazīstamu dabas likumu – pretējie poli pievelkas!

Netīrumi ādā ir saistīti ar pozitīvi lādētām ūdens molekulām ādā. Lai dabūtu tos ārā no ādas dziļākā slāņa, sejas lifteris izmanto negatīvi lādētu jonoforēzi. Šādā veidā netīrumi dažu minūšu laikā, izmantojot Detox serumu un lifteri, tiek izvilkti ārā, gluži kā ar magnētu. Ko nav iespējams panākt ar visdārgākiem skrubjiem. Bez dziļās poru tīrīšanas netīrumu daļiņas un pūtītes aizsērēs ādu un, iespējams, izraisīs vēl vairāk grumbu.

Kāpēc pēc Detox + Clean āda nepaliek sausa kā pēc attīrošajām maskām?

Veicot dziļo attīrīšanu ar Byas sejas lifteri un jonoforēzi, izmantojam Detox serumu, kas ir jonizēts. Šis serums ir īpaši radīts kā pirmā fāze no holistiskās BYAS vairākfāžu sistēmas, un kopā ar sejas lifteri tas palīdz ādu ideāli sagatavot, lai tā vislabāk varētu uzņemt un absorbēt aktīvos ingredientus nākamajās fāzēs, piemēram hialuronskābi vai galvanisko masku. Tā kā jebkuras attīrīšanas laikā tiek zaudēts mitrums, šī seruma sastāvā ir divas svarīgas sastāvdaļas:

  • Brūno alģu ekstrakts – palīdz atjaunot mitrumu ādas augšējos slāņos un saglabāt elasticitāti;
  • Īpašais NMF Faktors – uztura mitrumu ādā.

Dziļā tīrīšana notiek ar pirmo sejas liftera programmu CLEAN, izmantojot Bionic Detox Serumu. Tas pirms liftera ieslēgšanas jāuzliek uz pieres, vaigiem un zoda burtiski pa pilītei, bet noteikti jāatceras, ka pēc 3 minūtēm, kas ir optimālais ieprogrammētais laiks CLEAN programmai, sejas āda rūpīgi jānotīra. Ja izvilktie netīrumi un brīvie radikāļi (pat ja navacīm saskatāmi!) netiks notīrīti, ar nākamo jonoforēzes programmu (NUTRI) var tikt rūpīgi ievadīti atpakaļ! 

Kādām ādas problēmām attīrīšana palīdz?

  • pumpas/akne kas ir izplatītākā ādas problēma vecumā no 15 līdz 50 gadiem
  • iekaisums,
  • izvelk ārā brīvos radikāļus – pretnovecošanās efekts – grumbas,
  • neveselīga, nogurusi ādas krāsa, „pleķainums”,
  • izteiktas poras, melnie punkti.

Sejas mitrināšana

Nākošais solis ir sejas ādas mitrināšana ar hialurona serumu, un arī šeit galvenais ir tas, ka hialuronas ar jonoforēzi un sejas lifteri tiek ievadīts ādas dziļākajā slānī, kas ar krēmiem nav iespējams. 

Āda tiek intensīvi apgādāta ar BYAS BIONIC hialurona serumu, izmantojot sejas liftingu ar jonoforēzes palīdzību. Serums ir pieejams trīs variantos, lai tas atbilstu ādas individuālajām vajadzībām. Katrā serumā kā ekskluzīvs aktīvo sastāvdaļu komplekss ir bāze, kas sastāv no ļoti efektīvas bimolekulāras hialuronskābes ar specializētu molekulāro struktūru. Tas satur arī īpašu piedevu aktīvo sastāvdaļu kompleksu.

BYAS BIONIC hialurona serums - REGULAR

Risinājums, lai mitrinātu un aizsargātu jaunāku ādu (līdz 30 gadiem)

Tam ir lielāka lielo molekulu koncentrācija un mazāka mazo molekulu koncentrācija. Plus: īpašs aminoskābju komplekss ar tokoferolu, prolīnu, arginīnu, alanīnu un serīnu - īpaši labvēlīgs brīvo radikāļu apkarošanai, lai novērstu priekšlaicīgu kolagēna izsīkšanu vecumdienās.

BYAS BIONIC hialurona serums - ADVANCED

Jūsu labākā izvēle, atjaunojot un uzlabojot vidēja vecuma ādu (30-49 gadi)

Tajā ir gan lielo, gan mazo molekulu koncentrācija vidējā līmenī. Turklāt īpaša tetrapeptīdu kombinācija cīņai pret brīvajiem radikāļiem. Tas efektīvi aktivizē fibroblastus, lai atkal ražotu kolagēnu un elastīnu un pilnībā papildinātu Hialurona krājumus. Īpaši labvēlīgs visu veidu sīko grumbu mazināšanai un aknes plankumu veidošanās kavēšanai.

BYAS BIONIC hialurona serums - PREMIUM

Jūsu labākā izvēle vecākas (50 gadu vai vecākas) ādas atjaunošanai un pārstrukturēšanai.

Tam ir zemāka lielo hialurona molekulu koncentrācija un augstāka mazo molekulu koncentrācija. Papildus īpaša A, C, E vitamīnu kombinācija, lai paātrinātu šūnu dalīšanos un atjaunotu noplicināto ādas struktūru un maksimāli uzpildītu Hialurona rezerves ādā!

Pēc ādas mitrināšanas ar jonoforēzes programmu Nutri, ar rokām tiek iestrādāts atjaunojošs pretnovecošanās krēms ar liftinga efektu.

Ja interesē pieteikties uz šo procedūru (cena: 25 Eur), sazinieties pa e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. vai  aizpildiet anketu ŠEIT >>

Sejas procedūra

No 7. līdz 8. martam Rīgā, iepirkšanās un izklaides centrā AKROPOLE, norisināsies EXPO BEAUTY MEETUP – viens no lielākajiem un spilgtākajiem pasākumiem, kas veltīts skaistuma industrijai. Šogad pakalpojumus un kosmētikas preces savos stendos piedāvās vairāk nekā 100 zīmolu no Itālijas, Šveices, Izraēlas, Spānijas, Somijas, Dienvidkorejas un citām valstīm. Izstādes viesus gaida prezentācijas, meistarklases un ekskluzīvi piedāvājumi.

Katru gadu EXPO BEAUTY MEETUP vienuviet pulcē praktiski visas skaistuma industrijas jomas – no dekoratīvās kosmētikas ražošanas līdz estētiskajai medicīnai. Izstādes apmeklētāji varēs izmēģināt un iegādāties kosmētikas jaunumus, dažādas procedūras un profesionālus instrumentus, iepazīties ar kosmetologa, SPA speciālistu piedāvājumiem, kā arī uzzināt vairāk par skaistuma zinātni no profesionāļiem.


EXPO BEAUTY MEETUP 2020 piedalās daudzi zināmi skaistuma industrijas pārstāvji: lāzerdermatoloģijas klīnika Era Esthetic, matu kopšanas un ārstnieciskās kosmētikas zīmoli Lisap Milano, Revlon, Helen Seward un Four Reasons, lielākie Korejas kosmētikas mazumtirgotāji Mimiko, Viktorystar un Skinprof, profesionālās kosmētikas un materiālu veikals Beautyfor, minerālkosmētika Mii Cosmetics, Tricollagen (kolagēns un peptīdi), Coldumarine un Agetis Supplements, Baltic Beach Hotel & SPA, SPA Tervis, Biofarmacija (Šveices līdzekļi matu veselības uzturēšanai), Smilebar un Onlysmile (saudzīga zobu balināšana), POSH dekoratīvā kosmētika, CANNI preces manikīram, Fake Bake pašiedeguma līdzekļi, Dalina Piece of Israel kopšanas kosmētika ar Nāves jūras minerāliem un citi.

Expo Beauty 2020


7. martā projekta “Šanele manā galvā” ietvaros pazīstamie Latvijas imidža dizaineri Viktorija Poļeckiha un Viktorija Fjodorova uzstāsies uz EXPO BEAUTY MEETUP skatuves ar performanci “Spilgtā Es”, kur viņas uzskatāmi parādīs, cik ātri un efektīgi apģērbs, grims un frizūra var mainīt sievietes tēlu.


7. martā frizieri Tatjana Jerofejeva, Maija Kesmina un Roberts Reidzāns pastāstīs par pareizu matu kopšanu mājas apstākļos un parādīs, cik ātri un vienkārši ar pieejamiem līdzekļiem var ideāli ieveidot matus.


7. un 8. martā ar savām zināšanām dalīsies Ella Bačarova – aktīva ikgadējā EXPO BEAUTY MEETUP dalībniece, vizāžiste, PMU māksliniece un skaistuma studijas BELKA dibinātāja.


7. un 8. martā EXPO BEAUTY MEETUP pirmo reizi uzstāsies arī Latvijas Profesionālās jogas federācijas un atveseļošanās prakšu speciālisti. Viņi demonstrēs veselības stāvokļa ekspress diagnostiku un pastāstīs par holistiskām atveseļošanās metodēm.


8. martā populārākais Latvijas organiskās kosmētikas zīmols Madara Cosmetics uz skatuves demonstrēs savu pavasara grima versiju. Vienlaicīgi uzstāsies divi vizāžisti. Visiem atnākušajiem zīmols sagādās patīkamas dāvanas.


EXPO BEAUTY MEETUP ikgadējais partneris žurnāls “Ļubļu!” apmeklētājiem ir sagatavojis plašu programmu. Sākot no 7. marta plkst. 11:00 viesi varēs piedalīties defilē konkursā un izmēģināt veiksmi tiešsaistes viktorīnā. Organizatori ir sagatavojuši arī daudzus citus pārsteigumus. Turklāt visas izstādes dienas būs pieejams bezmaksas ekspress meikaps, stilistu un permanentā meikapa bezmaksas konsultācijas un SPA School speciālistu masāžas.

Par kafijas pauzi EXPO BEAUTY MEETUP 2020 laikā rūpēsies Caif Cafe ar īpašiem piedāvājumiem stendā pie skatuves. 

EXPO BEAUTY MEETUP 2020 – vislabākā vieta dāvanām un svētku noskaņojumam! Uzticiet rūpes par skaistumu un veselību profesionāļiem!


Izstādes darba laiks: 2020. gada 7.-8. marts no 10:00 līdz 22:00
Ieeja bez maksas.
Sīkāka informācija par dalībniekiem un viņu aktivitātēm vietnē http://expobeauty.lv/lv/programma-2/
Pasākuma FB lapa: https://www.facebook.com/events/2560402324044642/

Papildu informācija:
Alīna Beļenkina, +371 29510220, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
https://www.facebook.com/expobeauty.lv/
 

 

 

 

L'Oreal Paris par savu skaistuma vēstnieci šogad nosaucis Sūzenu Sarandonu: viņa būs antinovecošanas līdzekļu seja. Ir vērts ieklausīties dažos viņas dzīves un laimīgas novecošanas principos.

S.Sarandona neprasa īpašu iepazīstināšanu. Trīs kinobalvas, tai skaitā "Oskars", vairāki desmiti veiksmīgu lomu filmās, trīs bērni un satriecoša dzīves filozofija- ir tas, kas parada katru šīs sievietes vārdu nozīmīgu un vērtīgu. 

 Sūzena Sarandona: kā novecot skaisti

1.Aizmirstiet par vecumu!

Iedomājieties manu pārsteigumu, kad es sapratu, ka šogad man paliks 70! Septiņdesmit? Man? Neticu! Ar vecumu es sāku rūpīgāk attiekties ja nu vienīgi pret līdzekļiem ar SPF (būtu labāk agrāk!), bet visā citā nekas nav mainījies. Sešdesmit gados es uztaisīju tetovējumus, par kādu vecumu var būt runa?!