user_mobilelogo

Mums katrai sava bērna dzīvība, veselība un drošība ir pirmajā vietā, bet vai vienmēr pietiekoši daudz uzmanības pievēršam, lai būtu drošas par to? Un vai vienmēr negaidītā situācijā būtu zinošas un gatavas rīkoties, kā tas būtu vislabāk un pareizāk? Bieži vien neapzināti nevēlamies lasīt par iespējamiem nelaimes gadījumiem, slimībām, traumām, ar domu- nu taču ne ar manu bērnu kas tāds varētu notikt! Labāk pat nedomāt...

Fakti liecina par bēdīgu situāciju, Latvija Eiropas Savienības valstu vidū ieņem pirmās pozīcijas bērnu traumu statistikas ziņā. Pagājušajā  vasarā šis skaitlis ir audzis. Vairāk kā 50% bērnu traumas iegūst mājās. Lielākajā daļā šo negadījumu vaina jāuzņemas vecākiem, jo nav bijusi pietiekoša informētība par to, kas ir bērnam droša vide, un daudzos gadījumos pieaugušo spēkos būtu bijis nelaimi novērst.

 

 

Padomu grāmata par bērnu drošība “Kā nosargāt sava bērna dzīvību” pirmreizēji tika izdota 2011. gada jūnijā 20 000 eksemplāros.

Atkārtoti izdotā grāmata “Kā nosargāt sava bērna dzīvību” saturiski nav mainījusies, taču Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta speciālisti to ir papildinājuši, atbilstoši jaunākajām starptautiskajām vadlīnijām pirmās palīdzības sniegšanā.

Grāmatā ir iekļauti 8 jauni krāsojami zīmējumi, kuros atainotas riskantas situācijas, kuras bērnam jāiemācās atpazīt. Tāpat ir mainīts dizains – nu tas ir košs un dzīvespriecīgs. Grāmatu izdod portāls mammamuntetiem.lv, un to var saņemt ikviens interesents portāla „mammamuntetiem.lv” redakcijā Rīgā, Brīvības ielā 40 (ieeja pagalmā) darba dienās laikā no plkst. 10:00 līdz 17:00 vai citā laikā pēc iepriekšējas vienošanās.

Lai sazinātos par grāmatas saņemšanu, zvani 67217065 vai raksti This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.


Grāmata vecākiem bez maksas

 

PDF versijā grāmatu var lejuplādēt ŠEIT