user_mobilelogo

Kādu laiku jau auklēju nodomu dalīties šajā lapā ar lietām, veidiem, atklājumiem, kas mani pēdējā laikā uzrunājuši un reāli palīdzējuši. Šobrīd aktuāli atsaukties uz Covid laiku, un gribot negribot, arī šoreiz tā būs, jo tā ir mana dzīves pieredze. Daudziem šis laiks no marta beigām līdz pat vasaras sākumam saistījās ar pēkšņi uzradušos brīvu laiku sev, mieru un kopā būšanu ar savējiem. Es piederu pie tiem, kam šis laiks bija īsts pārbaudījums, jo stresa, darba apjoma un neziņas par saviem tuvajiem bija daudz vairāk nekā miera. Gan tas, ka, strādājot no mājām, mans darba apjoms pieauga, gan tas, ka darbs no mājām jāapvieno ar mācībām no mājām manam pirmklasniekam, gan nedrošība par lielajiem bērniem, kas dzīvo ārpus Latvijas. Bet ne tikai šī sarežģītā laika dēļ, bet jau sen uzsāktā sevis iepazīšanas un iemīlēšanas ceļa dēļ esmu meklējusi, atradusi, izmēģinājusi un vēlos dalīties ar saviem "dārgumiem". Liela daļa no tiem tika atrasti Facebook grupā "Iedvesma labākai dzīvei", bet ne visi.

Maigā ziedu terapija

Šodien gribu dalīties ar savu pieredzi Baha ziedu terapijas jomā. Jau kādu laiku iepriekš mazliet biju interesējusies par to un pienāca laiks to izmēģināt. Izmēģināju to lieliskās Anitas Rozītes (https://zieduterapija.lv/) vadībā. Konsultācijas notika attālināti. Vispirms pārsteidza tas, ka jāatrod un jānoformulē 30 jautājumi vai problēmjomas, ko dzīvē gribētos mainīt vai uzlabot. Tas gan nepieder pie Baha ziedu terapijas, drīzāk gan konsultanta metode, kā atrast īstās un svarīgākās jomas, pie kā jāstrādā.

Tas vien, ka jāpiedomā un jānoformulē šie jautājumi, bija īsta terapija. Sarakstu saglabāju un esmu apņēmusies pamazām darboties pie visa, ko atradu savā dzīves ritā labojamu.  Tālāk pamazām tika atlasīti svarīgākie un vissvarīgākie jautājumi. Sekoja papildus jautājumi, precīzāks noformulējums, un tad jau Anita man atsūtīja izvēlēto augu iedarbības aprakstus un saņēmu arī šo augu esenču maisījumu ar norādēm par lietošanu. 

Pirmajās dienā nejutu nekādas pārmaiņas, bet to arī negaidīju, jo šīs nav zāles ripiņas, kas ātri noņem simptomus, bet tiešām maiga, bet vērtīga terapija. Turpmāk, visā esences lietošanas periodā, sajūtas, protams, bija katru dienu atšķirīgas, bet, tā kā sekoju līdzi un pierakstīju, varu teikt, ka man individuāli piemeklētais maisījums palīdzēja justies labāk tajās jomās, kas man aktuālas. Tēlaini izsakoties, pati mazliet sajutos kā puķe, kas pagriežas vairāk uz saules pusi, kas vairāk atveras dzīvei un ļaujas. Spēju vairāk un biežāk pieņemt lietas, kādas tās ir, bet arī nepieņemt liekas nastas, ko kāds piedāvā uzkraut... Nekāpt uz veciem un zināmiem sievietes dabas grābekļiem, no sērijas "pati izdomāju, pati apvainojos"... Man izdevās sevi vairāk iemīlēt ne tikai vārdos vai domās, bet arī rīcībā. Lai gan sevis iemīlēšana nebija noformulēta kā problēma vai mērķis, tas viss saaudās kā vienā rakstā. Biežāk sāku sajust līdzsvarotu mieru. Ne jau katra diena bija ideāla - nevēlos pārspīlēt. Mēs, sievietes, zinām, cik ļoti mūsu sievišķīgais cikls spēj ietekmēt mūsu pašsajūtu un emocijas. Tāpat arī apstākļi un līdzcilvēki blakus. Tomēr, bet ja man kāds jautātu, vai Baha terapija darbojas, es to varētu droši apgalvot. Un turpināšu pati lietot.

Par pašu Baha ziedu terapiju var atrast diezgan daudz informācijas mūsu pašu digitālajos kanālos, bet man īpaši patīk Anitas formulējums, viņas pieeja. Lapā zieduterapija.lv ir ne tikai aprakstīta šīs terapijas būtība, skaisti izmantoto augu attēli, bet arī bloga sadaļa, kur var smelties iedvesmu un ļauties pārdomām par sevi pašu un savu dzīvi. Ikvienai sievietei, kas sevi mīl vai cenšas iemīlēt, kam ir kādi jautājumi dzīvē, ko vēlētos atrisināt vai mainīt, un kas nav pazaudējusi ticību, ka daba grib un var mums palīdzēt visdažādākajos veidos, tai skaitā ar savām esencēm gudru lietotāju vadībā - iesaku pieteikties konsultācijai pie Anitas vai kāda cita Baha ziedu terapijas speciālista. 

Maigā ziedu terapija