user_mobilelogo

Vision Produktu Katalogs

Vision produktu katalogs 2017
Vision produktu katalogs 2017

 

Uncaria tomentosa (Kaķa nags) satur alkaloīdus, bioflavonoīdus, glikozīdus, organiskās skābes, kas nosaka antioksidantu, pretiekaisuma, antiseptisku, hipotensīvu, hepatoprotektoru, žults dzenošu iedarbību. Augs tiek lietots artrītu, burzītu, kuņģa un zarnu trakta saslimšanu, plaušu un augšējo elpceļu ārstēšanā, noturības pret infekcijām paaugstināšanai, pēc pārciestām operācijām, ginekoloģisku iekaisumu, menstruālo traucējumu, prostatīta, hroniska noguruma un depresijas gadījumā. „Detox+” darbības spektrs un imūnmodelējošais potenciāls kopā ar UB „Antiox+” padara to par spēcīgu līdzekli onkoloģisku slimību profilaksē un kompleksā ārstēšanā. Daudzie pētījumu rezultāti pierāda Uncaria tomentosa alkaloīdu spēju apspiest leikozes šūnu dalīšanos. „Detox+” arī izvada no organisma toksīnus un sārņus, mobilizējot tā aizsargspējas. „Detox+” palīdz šūnām iemācīties „saprast” vienai otru, lai nodrošinātu saskaņotu atsevišķu imūnās sistēmas posmu un organisma kopumā darbību.

 Detox +

Sastāvs vienā kapsulā: 

Unkārijas (Uncaria tomentosa) saknes miza 380 mg

Palīgvielas:

magnija stearāts (pretsalipes viela), parafīns, želatīns

 

IIedarbība: papildina uzturu ar bioloģiski aktīvajām vielām, stiprina imunitāti. 

Nelietot, ja ir veikta orgānu transplantācija, ja ir grūtniecība, laktācijas periods, paaugstināts jutīgums pret produkta komponentiem. 

Ieteicams: pa vienai kapsulai dienā pirms ēšanas, uzdzerot ūdeni. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizstājēju. 

Glabāšana: uzglabāt istabas temperatūrā (<25˚ C), sausā vietā. 

 

Pajautāt   Kā iegādāties

 

**Vision produkcija atbilst ārkārtīgi stingrām kvalitātes kontroles standartu prasībām (ISO 22000 bioloģiski aktīvo uztura bagātinātāju ražošanas jomā). Visi Vision produkti atbilst labas ražošanas prakses (GMP) principiem farmaceitiskās rūpniecības līmenī un riska analīzes un kritisko kontrolpunktu noteikšanas sistēmas (HACPP) prasībām.