user_mobilelogo

Ja vēlies uzlabot savu dzīves kvalitāti, rūpēties par savu un savu tuvinieku un bērnu veselību un esi nolēmusi iegādāties Vision produkciju, zemāk ir aprakstīts, kā to var izdarīt. Jautājumu gadījumā raksti: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. un atbildēšu uz visiem jautājumiem.

Vision produkcija atbilst ārkārtīgi stingrām kvalitātes kontroles standartu prasībām (ISO 22000 bioloģiski aktīvo uztura bagātinātāju ražošanas jomā). Visi Vision produkti atbilst labas ražošanas prakses (GMP) principiem farmaceitiskās rūpniecības līmenī un riska analīzes un kritisko kontrolpunktu noteikšanas sistēmas (HACPP) prasībām.

 

 

Kā iegādāties Vision uztura bagātinātājus

 

Kā un kur iegādāties?

Šo unikālo, augstākās kvalitātes 100% dabīgo produkciju var iegādāties tikai Oficiālā Uzņēmuma Vision International People Group Interneta Veikalā ar kompānijā oficiāli reģistrēta Konsultanta starpniecību. Iegādājoties produktus tev ir divas iespējas -iegādāties bez un ar atlaidi.

 

 

Produkcijas Iegāde BEZ Atlaides:

Šo iepirkšanās veidu ir ieteicams izmantot tikai tādā gadījumā, ja tavs pirkums ir līdz 4 produktiem vienā iepirkšanās reizē ( ja pirkums paredzams lielāks vai tu vēlies saņemt atlaidi skaties zemāk)

1.solis – Izpētot produkcijas katalogu, vai arī vadoties pēc saviem personīgiem ieskatiem – pieraksti visus tevi interesējošos produktus un to nosaukumus.

2.solis – Dodies uz Oficiālo Kompānijas Interneta Veikalu (SPIED ŠEIT). Tālāk ievēro zemāk norādītos soļus: Izvēlies sev vēlamo veikalu ( online shop – Austria) Izvēlies valodu - pirmā poga no kreisās ( latviešu ) izvēlies savu piegādes reģionu/valsti, kreisajā pusē zem uzraksta ” Veikalā esmu pirmoreiz “ tev jau būs ierakstīts mans konsultanta kods ”ECV-325607“. Tagad Tev ir tikai jānoklikšķina poga “Ieeja”.

Norādi savu piegādes adreses valsti, veikalā izvēlies sev vēlamo produkciju un tā daudzumu un saliec to savā iepirkuma grozā, noformē savu pirkumu līdz galam ierakstot piegādes adresi un citus prasītos datus, apmaksā savu pirkumu ar tev izdevīgu apmaksas veidu. Pēc pirmā pirkuma noformēšanas kompānija tev piešķirs savu personīgo kodu un paroli, ar kuru tu turpmāk varēsi jebkurā sev vēlamā laikā veikt savus atkārtotos pirkumus un jau ar saviem datiem. Neesi pārliecināta, kurš produkts no bagātīgā klāsta dos tev vislielāko veselības efektu? Piedāvāju profesionālu tavu individuālo veselības vajadzību novērtējumu, izmantojot Pasaules Veselības Organizācijas izstrādātās rekomendācijas Vision International People Group uztura bagātinātāju izmantošanai dzīves kvalitātes uzlabošanai.

Produkcijas Iegāde Pircējiem AR Atlaidi:

Šis piedāvājums ir tiem, kuri vēlas regulāri lietot Vision produktus. Pēc licenzes bezmaksas reģistrācijas tev būs iespēja pirkt produktus par ražotāja cenām (40 % atlaide). Lai izvairītos no licenzes termiņa izbeigšanās, tev vismaz 1 reizi 10 mēnešos ir jāveic pirkums. Minimālam pirkumam vienā reizē ir jāsastāda 47,5 CV (1CV ir apm. 1, 2 Eur ). Orientējoši – 47,5 CV (punkti) vidēji ir vienāds ar 4-5 produktiem (uzturvielu kompleksi).

1.solis – Bezmaksas Reģistrācija. Lai reģistrētos aizpildi bezmaksas reģistrācijas formu. Lai atvērtos reģistrācijas forma - SPIEST ŠEIT. 

Kompānija Vision strādā pēc tīkla mārketinga principa, tāpēc reģistrācija iespējama tikai izmantojot tā saukto konsultanta -- sponsoru kodu. Ailē Jūsu sponsora dati ieraksti ECV-325607. Visus laukus aizpildi tikai ar latīņu burtiem (bez garumzīmēm un bez mīkstinājuma zīmēm). Pēc veiksmīgas bezmaksas reģistrācijas, tev uz norādīto e-pastu uzņēmums nosūtīs vēstuli ar pilnu informāciju, kurā būs tev piešķirtais konsultanta kods, paroles interneta veikalam, kurā varēsi iegādāties sev produkciju par ražotāja cenām ( 40 % atlaide) un saņemt dāvanas, savs interneta birojs un cita ikdienā noderīga informācija. Turklāt ja ieteiksi vitamīnus citiem - un pēc rezultātu iegūšanas noteikti gribēsi padalīties ar citiem - un ja pēc Tava ieteikuma tiks slēgti līgumi un pirkti produkti, Tavā virtuālajā kontā krāsies naudiņa, ar ko varēsi norēķināties, nākamreiz pērkot vitamīnus sev. Saglabā šo informāciju sev drošā vietā.

 

2.solis Produkcijas Iegāde. Oficiālā interneta veikalā konsultantiem visas produkcijas cenas ir norādītas pa ražotāja cenām jau ar 40% atlaidi un katram produktam ir savs CV (punktu) daudzums. Tavam minimālajam pirkumam vienā reizē ir jāsastāda 47,5 CV.(1CV ir apm. 1, 2 Eur ) Gadījumā, ja tavs pirkums vienā reizē būs 475CV vai vairāk – dāvanā tu saņemsi bezmaksas punktus, par kuriem tu bez maksas varēsiet izvēlēties sev papildus produkciju, kā rezultātā visam tavam pirkumam būs 50% atlaide attiecībā pret pircēja cenu bez atlaides. Vēlies palīdzību reģistrējoties, vai par jebkuru citu tevi interesējošu jautājumu, raksti:This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Gadījumā, ja tu vēlāk brīvprātīgi nolemsi organizēt savu uzņēmējdarbību šajā uzņēmumā un veidot sev stabilus pasīvos ienākumus katru mēnesi, tu varēsi to darīt bez papildus reģistrācijas.