user_mobilelogo

Vision kvalitatīvie, dabīgie un efektīvie uztura bagātinātāji un vitamīnu kompleksi kopš šī gada 1.jūnija ir pieejami ar izdevīgām patstāvīgām atlaidēm.

Lai saņemtu 20%, 30% vai 40% atlaidi, kā arī papildus saņemtu bonusus par saviem pirkumiem, ir bez maksas jāreģistrējas un jāaktivizē  PRIVILIĢĒTĀ KLIENTA KARTE.

Vision Priviliģētā klienta karte

Kā tas darbojas

Iegādājoties produktus, piemēram ar 20% atlaidi un iesakot produktus citiem, kam arī ir svarīgi sakārtot savu veselību, atrisināt kādas veselības problēmas vai vienkārši labi justies, Tu saņemsi papildus atlaidi savā virtuālajā kontā, kas dos Tev iespēju nākamajā reizē iegādāties vajadzīgos produktus BEZ MAKSAS. Tev būs pieeja savam virtuālajam kabinetam, kur varēsi sekot līdzi gan saviem pirkumiem, gan rekomendācijām un uzkrātajiem bonusiem.

Lietojot produktus, Tev būs savi veselības rezultāti, un jo vairāk ar tiem dalīsies un ieteiksi produktus citiem, jo vairāk bonusu krāsies. 

Ja Tavi klienti, kas pēc rekomendācijām ir iegādājušies produktus, savukārt dalīsies ar savu pozitīvo pieredzi un veselības rezultātiem, un viņu cilvēki iegādāsies produktus, tad Tu kļūsi par kompānijas partneri un vari iegādāties produktus ar 30% atlaidi.

Kompānijas partnera priekšrocības:

  • rekomendāciju bonuss
  • lojalitātes bonuss 5% no apgrozījuma
  • naudas čeks par apgrozījumu Tavā struktūrā (tiek aprēķināts saskaņā ar kompānijas mārketinga plānu)
  • iespēja piedalīties Auto programmā un saņemt no kompānijas auto 10 000 vai 20 000 EUR vērtībā.

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā, raksti This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 Reģistrējies ŠEIT un sāc saņemt Priviliģētā Klienta priekšrocības jau tagad!

Vision Priviliģētā klienta karte