user_mobilelogo

Kompānija Vision International People Group jau vairāk kā 15 gadus ir viena no pasaules vadošajām kompānijām, kas ražo produktus veselībai, ilgam mūžam, jaunībai un skaistumam.

Vision produktu sortimentā ir pilnīgs fitoproduktu komplekss - bioloģiski aktīvi uztura bagātinātāji pieaugušajiem un bērniem, dziednieciski un atveseļojoši kosmētiskie līdzekļi, zāļu tējas, kā arī inovatīvi un veselīgi pārtikas produkti Smart Food un atveseļojoši aksesuāri.

Kompānijas Vision lielākā daļa produktu tiek ražota vienā no Eiropas izcilajiem farmaceitiskajiem koncerniem Arkopharm Francijā un Īrijas fabrikā Nutripharma atbilstoši Eiropas kvalitātes un drošības standartiem. Visi uzņēmumi, kuros tiek ražoti Vision produkti, ir sertificēti pēc GMP standarta. GMP standarts garantē, ka Kompānija ražo produktus tikai no augstvērtīgām izejvielām, izmantojot mūsdienīgas augsto tehnoloģiju iekārtas.

Kompānija Vision maksimāli rūpējas, lai tās produkcija būtu efektīva un droša. Visi bioloģiski aktīvie fitoprodukti tiek ražoti tikai no dabīgām ekoloģiski tīrām augu izejvielām. Inovatīvu tehnoloģiju izmantošana ļauj saglabāt augu veselumu un vērtīgās īpašības un bagātināt ražotos produktus ar optimālu derīgo vielu daudzumu. Vision DEM4 (Direct Effect Management) zinātniski - pētnieciskā laboratorija veic regulāru ekoloģiski labvēlīgo reģionu monitoringu. Tieši tas ļauj iegūt drošas un derīgas augu izejvielas.

Laboratorijas stratēģisko partneru vidū var atzīmēt lietuviešu kompāniju Svencioniu Vaistazoles, kas ražo visas kompānijas Vision zāļu tējas un dažus UB. Par augstu kvalitāti lietuviešu kompānijas produkcija ieguvusi prestižas Eiropas balvas un sertifikātus. Kompānija Vision pievērš lielu uzmanību ražošanas procesam. Visi fitokompleksi tiek gatavoti, izmantojot kriosasmalcināšanas metodi, kas ļauj saglabāt augu šūnu veselumu, kas nodrošina maksimālo bioloģiski aktīvo vielu uzsūkšanos un to vispusīgu pozitīvu iedarbību uz organismu.

Visi Vision produkti, pirms nonāk pie patērētāja, iziet visus obligātos valsts reģistrācijas etapus visās valstis, kurās tie pieejami. Turklāt kompānija Vision pēc savas iniciatīvas veic savu produktu klīniskos pētījumus. Vadošie nozares institūti, laboratorijas un klīnikas jau ir apstiprinājušas Vision produktu augsto efektivitāti un pilnīgo drošību. To efektivitāti ir apstiprinājušas arī neskaitāmas pozitīvas lietotāju un ekspertu atsauksmes.

 

Visu Vision produktu katalogu varat apskatīt un lejuplādēt ŠEIT