user_mobilelogo

Visiem zināms, cik svarīgi mazulim ir pirmos mēnešus un pēc iespējas ilgāk saņemt mammas pieniņu. Mammām tas ne vienmēr ir viegli, bet laba mamma meklēs veidus, kā palielināt laktāciju, vai uzlabot sava piena uzturvērtību. Jaunās māmiņas uzturs tiešā veidā ietekmē arī mazo.No tā, vai bērns saņem mātes pienu, būs atkarīga arī viņa imunitāte vēlākajos gados, jo mātes piens stiprina imunitāti, mazina alerģisku reakciju biežumu un pat uzlabo sociālo adaptāciju. Arī mammai krūts barošana labvēlīgi ietekmē veselību un samazina pēcdzemdību depresijas riskus.

Speciāli barojošām māmiņām ir radīta tēja, kas sastāv no septiņu ārstniecības augu sastāvdaļām, kuru dziednieciskās īpašības zināmas jau sen, un arī mūsdienu zinātniskās metodes to apstiprinājušas.

Tējas sastāvs:

Sastāvdaļa,  %

Parastais fenhelis 

Foeniculum vulgaris L. fruits - 33,33%Barojošu māmiņu tēja

Anīss 

Pimpinella anisum L. fruits - 20%

Trigonella 

Trigonella foenum - graecum L. fruits - 3,33%

Roiboss 

Aspalathus linearis N. L. Burm leaves - 13,33%

Hibisks 

Hibiscus sabdariffa L. fruits - 3,33%

Parastās avenes lapas 

Rubus idaeus L. Leaves  - 13,33%

Spirulīna 

Spirulina platensis L. powder - 13,33%

 

Barojošu māmiņu tēja

FENHELIS – tā ir efektīva piedeva ar krūti barojošu sieviešu uztura devai. Auga augļus un ēterisko eļļu izmanto meteorisma profilaksei, arī tāda tradicionāla „bērnu” līdzekļa sastāvā, kā diļļu ūdens. Bez tam fenhelis veicina gremošanas uzlabošanos un palīdz šūnām „uzturēt” normālu svaru, neļaujot uzkrāties liekiem kilogramiem. 

ANĪSS - piemīt pretiekaisuma, antiseptiskas, spazmolītiskas, anestezējošas īpašības un iedarbojas kā caureju veicinošs līdzeklis. Anīsa augļu paaugstina kuņģa un zarnu trakta sekretoro funkciju, mazina zarnu trakta gludās muskulatūras spazmas. Bet pats galvenais – paaugstina piena dziedzeru sekrēciju un stimulē dzemdes motoro funkciju. 

ROIBOSS -  (afrikāņu „sarkanais kursts”) kopš sendienām tiek izmantots dzēriena pagatavošanai, kas palīdz noguruma, galvassāpju, sliktas dūšas, dedzināšanas gadījumā, piemīt antibakteriālas īpašības un stiprina imūno sistēmu. Roiboss ir bagāts ar dzelzi – tā lietošana var kļūt par labu anēmijas profilaksi. 

AVENES – lapas bagātas ar kalciju, cinku, dzelzi, nātriju, jodu, vitamīnu B kompleksu, tai skaitā pantotēnskābi. 

SPIRULĪNA (mikroaļģe) – tā ir īsta vērtīgu barības vielu kolekcija un viens no galvenajiem pilnībā dabīgu olbaltumvielu avotiem. Spirulīnā ir 18 aminoskābju veidi, tā bagāta ar vitamīniem un mikroelementiem. 

TRIGONELLA -  sēklām piemīt atjauninoša iedarbība. Trigonella labi atjauno spēkus, noņem iekaisumu. 

HIBISKS - ziedi slaveni ar savu antiseptisko iedarbību, tie veicina aknu funkcijas uzlabošanos, normalizē arteriālo spiedienu.

 

Pajautāt   Kā iegādāties