user_mobilelogo

Pēc 40 gadu sliekšņa mēs nekļūstam ne veselākas, ne jaunākas, ja nu vienīgi skaistākas... To var uztvert gan kā joku, gan arī nē. Mūsu skaistums pieaug no iekšpuses, bet ikvienai sievietei ar gadiem āda zaudē elastību, rodas grumbiņas, ķermenis zaudē vingrumu, un viss organisms kļūst uzņēmīgāks pret slimībām. Šajos gados arī mēs pa īstam sākam novērtēt, ko nozīmē veselība, laba pašsajūta, dzīves kvalitāte. Jaunībā es par uztura bagātinātājiem pasmietos, bet šobrīd tos lietoju pati un dodu saviem bērniem un vīram. Veselīga dzīve ar Vision uztura bagātinātājiem

Kādēļ tieši VISION?

Mūsu veselība ir pārāk dārga, lai tai dotu nepārbaudītus, nezināmas izcelsmes, lētus vitamīnus. Bet par Vision International People Group produkciju man nav ne mazāko šaubu un neziņas - visa kompānijas informācija ir pieejama internetā, turklāt visas pasaules ārstu, tai skaitā Latvijas ārstu, atzīta par labu esam. Ir viedokļi, ka uztura bagātinātāji ir lieki, tomēr ir pierādījies, ka cilvēki arvien vairāk sāk lietot uztura bagātinātājus, jo mūsdienu dzīves ritms un ekoloģiskā situācija ir radījuši papildus draudus mūsu veselībai. Cilvēki vēlas dzīvot ilgāk, kvalitatīvāk, lēnām novecot, būt veselīgi un tāpēc arī lieto uztura bagātinātājus. Mūsu veselību tikai par 15% nosaka iedzimtība, par 10% var palīdzēt medicīna, bet 70% nosaka tas, ko mēs ikdienā ēdam. Lai mūsdienās iegūtu augstu imunitāti, būtu KATRU DIENU jāapēd 30-35 kg augļu un dārzeņu

Vision kvalitatīvie, dabīgie un efektīvie uztura bagātinātāji un vitamīnu kompleksi kopš šī gada 1.jūnija ir pieejami ar izdevīgām patstāvīgām atlaidēm.

Lai saņemtu 20%, 30% vai 40% atlaidi, kā arī papildus saņemtu bonusus par saviem pirkumiem, ir bez maksas jāreģistrējas un jāaktivizē  PRIVILIĢĒTĀ KLIENTA KARTE.

Vision Priviliģētā klienta karte

Kā tas darbojas

Iegādājoties produktus, piemēram ar 20% atlaidi un iesakot produktus citiem, kam arī ir svarīgi sakārtot savu veselību, atrisināt kādas veselības problēmas vai vienkārši labi justies, Tu saņemsi papildus atlaidi savā virtuālajā kontā, kas dos Tev iespēju nākamajā reizē iegādāties vajadzīgos produktus BEZ MAKSAS. Tev būs pieeja savam virtuālajam kabinetam, kur varēsi sekot līdzi gan saviem pirkumiem, gan rekomendācijām un uzkrātajiem bonusiem.

Lietojot produktus, Tev būs savi veselības rezultāti, un jo vairāk ar tiem dalīsies un ieteiksi produktus citiem, jo vairāk bonusu krāsies. 

Ja Tavi klienti, kas pēc rekomendācijām ir iegādājušies produktus, savukārt dalīsies ar savu pozitīvo pieredzi un veselības rezultātiem, un viņu cilvēki iegādāsies produktus, tad Tu kļūsi par kompānijas partneri un vari iegādāties produktus ar 30% atlaidi.

Kompānijas partnera priekšrocības:

  • rekomendāciju bonuss
  • lojalitātes bonuss 5% no apgrozījuma
  • naudas čeks par apgrozījumu Tavā struktūrā (tiek aprēķināts saskaņā ar kompānijas mārketinga plānu)
  • iespēja piedalīties Auto programmā un saņemt no kompānijas auto 10 000 vai 20 000 EUR vērtībā.

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā, raksti This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 Reģistrējies ŠEIT un sāc saņemt Priviliģētā Klienta priekšrocības jau tagad!

Vision Priviliģētā klienta karte

Kompānija Vision International People Group jau vairāk kā 15 gadus ir viena no pasaules vadošajām kompānijām, kas ražo produktus veselībai, ilgam mūžam, jaunībai un skaistumam.

Vision produktu sortimentā ir pilnīgs fitoproduktu komplekss - bioloģiski aktīvi uztura bagātinātāji pieaugušajiem un bērniem, dziednieciski un atveseļojoši kosmētiskie līdzekļi, zāļu tējas, kā arī inovatīvi un veselīgi pārtikas produkti Smart Food un atveseļojoši aksesuāri.

Kompānijas Vision lielākā daļa produktu tiek ražota vienā no Eiropas izcilajiem farmaceitiskajiem koncerniem Arkopharm Francijā un Īrijas fabrikā Nutripharma atbilstoši Eiropas kvalitātes un drošības standartiem. Visi uzņēmumi, kuros tiek ražoti Vision produkti, ir sertificēti pēc GMP standarta. GMP standarts garantē, ka Kompānija ražo produktus tikai no augstvērtīgām izejvielām, izmantojot mūsdienīgas augsto tehnoloģiju iekārtas.

Kompānija Vision maksimāli rūpējas, lai tās produkcija būtu efektīva un droša. Visi bioloģiski aktīvie fitoprodukti tiek ražoti tikai no dabīgām ekoloģiski tīrām augu izejvielām. Inovatīvu tehnoloģiju izmantošana ļauj saglabāt augu veselumu un vērtīgās īpašības un bagātināt ražotos produktus ar optimālu derīgo vielu daudzumu. Vision DEM4 (Direct Effect Management) zinātniski - pētnieciskā laboratorija veic regulāru ekoloģiski labvēlīgo reģionu monitoringu. Tieši tas ļauj iegūt drošas un derīgas augu izejvielas.

Laboratorijas stratēģisko partneru vidū var atzīmēt lietuviešu kompāniju Svencioniu Vaistazoles, kas ražo visas kompānijas Vision zāļu tējas un dažus UB. Par augstu kvalitāti lietuviešu kompānijas produkcija ieguvusi prestižas Eiropas balvas un sertifikātus. Kompānija Vision pievērš lielu uzmanību ražošanas procesam. Visi fitokompleksi tiek gatavoti, izmantojot kriosasmalcināšanas metodi, kas ļauj saglabāt augu šūnu veselumu, kas nodrošina maksimālo bioloģiski aktīvo vielu uzsūkšanos un to vispusīgu pozitīvu iedarbību uz organismu.

Visi Vision produkti, pirms nonāk pie patērētāja, iziet visus obligātos valsts reģistrācijas etapus visās valstis, kurās tie pieejami. Turklāt kompānija Vision pēc savas iniciatīvas veic savu produktu klīniskos pētījumus. Vadošie nozares institūti, laboratorijas un klīnikas jau ir apstiprinājušas Vision produktu augsto efektivitāti un pilnīgo drošību. To efektivitāti ir apstiprinājušas arī neskaitāmas pozitīvas lietotāju un ekspertu atsauksmes.

 

Visu Vision produktu katalogu varat apskatīt un lejuplādēt ŠEIT

Skaistuma un veselības UPDATE Pavasarī.

Veselas un skaistas gribam būt vienmēr, bet, tuvojoties pavasarim, rodas iedvesma un vēlēšanās- pamatota, kaut ko reāli darīt.Veselību un skaistumu par naudu nenopirksi, tomēr, ja skaidri apzinies, kas tevis pašas labā būtu jādara un jālieto, naudu žēlot nevajadzētu. Jo skaistāka kļūsi un labāk jutīsies nevis dārgā zīmola kleitā, bet ēdot vitamīniem, minerālvielām bagātu, vērtīgu pārtiku, rūpējoties un  negrēkojot pret savu veselību. Visu, kas mums vajadzīgs veselībai un skaistumam, dod daba, tikai mēs nemākam-pēdējā laikā sākam mācīties, to visu pareizi izmantot.

1. ATTĪRĪŠANĀS

Izklausās neticami, taču saskaņā ar zinātnieku aplēsēm no parazītu izraisītām slimībām visā pasaulē cieš vairāk nekā 5 miljardi cilvēku. Tikai Krievijā vien ik gadu tiek reģistrēti teju 1,5 miljoni šādu saslimšanas gadījumu. Kopējais inficēto cilvēku skaits sasniedz gandrīz 20 miljonus, 70 % no viņiem ir bērni. Parazītu nokļūšanu organismā var izraisīt svaigu augļu un dārzeņu, ātro uzkodu vai nepietiekami termiski apstrādātu produktu lietošana uzturā, kā arī mājdzīvnieki. Lai izvairītos no parazītu izraisītām slimībām, nepieciešams ne tikai ievērot higiēnu, bet arī savlaicīgi attīrīt organismu. 

Komplekss

Deecleance

ne tikai attīra organismu no parazītiem, patogēnām baktērijām un sēnītēm, bet arī stimulē gremošanas funkcijas. Tas uzlabo zarnu trakta motoriku un palīdz izvadīt no organisma sārņvielas.

Skaistuma un veselības UPDATE Pavasarī.

Pavasarī mēs veicam ģenerāltīrīšanu – pārkārtojam skapjus, mazgājam logus, atbrīvojamies no visa liekā. Un arī mūsu organismam ir nepieciešama attīrīšanās un atjaunošanās. Garajos ziemas vakaros un svētku laikā ir apēsts un izdzerts daudz lieka. Un pat šķietami veselīgie augļi un dārzeņi, kas ziemā ir pieejami tikai no svešām zemām ievesti vai siltumnīcās audzēti, ir piesārņojuši mūsu organismu ar kaitīgām ķīmiskām vielām. To visu vēl papildina saaukstēšanās un gripas laikā lietotās zāles... Īpašs atbalsts būs nepieciešams vispacietīgākajam attīrošajam orgānam – aknām. Atbrīvoties no sārņvielām, toksīniem un smagajiem metāliem palīdzēs Vision detoksikācijas produkti. 

Bioloģiski aktīvā uztura bagātinātāja

DETOX + Skaistuma un veselības UPDATE Pavasarī.

pamatā ir efektīva dabas antibiotika, kam piemīt spēcīga pretiekaisuma un pretvīrusu iedarbība, tādēļ to var izmantot cīņā ar plašu slimību spektru. Tas stiprina šūnu imunitāti, palīdzot organisma dabīgajām attīrīšanās sistēmām vieglāk tikt galā ar jebkādu toksisku un bakteriālu apdraudējumu.

2.VITAMĪNI 

Pavasarī mūsu organisma vitamīnu rezerves ir izsīkušas. Ziemā ne tikai vājinās imunitāte, bet cieš arī redze. Apkures dēļ gaiss ir sauss, dienā saules gaisma ziemā ir īsa, bet spilgta, jo atstarojas no sniega, vakarā gaismas nepietiek, un tas viss rada nopietnu pārbaudījumu pat visredzīgākajām acīm. Bez tam cieš arī nervu sistēma: saules gaismas deficīts mazina serotonīna – laimes hormona – izdalīšanos. Kad beidzot atnāk ilgi gaidītais pavasaris, ar siltumu un sauli vien bieži ir par maz, lai „atgūtu formu”. Stiprināt redzi, nervu sistēmu un smadzeņu darbību palīdzēs īpašs vitamīnu komplekss. 
 Vitamīnu un minerālvielu komplekss

LIFEPAC SENIOR

 satur svarīgāko vitamīnu, mikroelementu un makroelementu, kā arī dzīvu probiotisko kultūru dienas normu, pateicoties kam ilgstoši tiek nodrošināta ne tikai imunitāte, bet arī zarnu mikrofloras dabīgais līdzsvars.Skaistuma un veselības UPDATE Pavasarī.Tas veicina organismā nokļuvušo vitamīnu pilnvērtīgāku uzņemšanu, piegādā barības vielas katrai organisma šūnai, tādējādi paildzinot to dzīvības procesu

Sastāvs: vitamīns C, magnijs, kalcijs, vitamīns E, beta-karotīns, vitamīns РР, cinks, vitamīns В5, mangāns, varš, vitamīni В2, В6, В1, В9, H, selēns. hroms, vitamīns В12, bifidobaktērijas.

 

Vēl viena tipiska pavasara problēma ir nogurums un spēku izsīkums. Mēs jūtamies iztukšoti, nomocīti, un mums nemitīgi nāk miegs. Stipra tēja un kafija neglābj, bet tikai palielina nervozitāti. Atgūt mundrumu palīdzēs dabas adaptogēni un... pareizi izvēlētas rotas.

Uzlādēt organismu ar enerģiju pavasarī palīdzēs daudzkomponentu enerģijas toniks

CHROMEVITAL+

Tas satur īpaši atlasītus komponentus, kuru uzdevums ir nodrošināt šūnu elpošanu un dot enerģijas lādiņu katrai organisma šūnai. Sastāvā ietilpstošais hroms veicina procesu, kura laikā tauki un ogļhidrāti tiek pārvērsti enerģijā. Skaistuma un veselības UPDATE Pavasarī.

Saņemt možuma un optimisma lādiņu un pavasarī labi izskatīties palīdzēs rokassprādzes

PentActiv

– unikāli izstrādājumi, kas apvieno sevī stilīgu dizainu un nanotehnoloģiju sasniegumus. Pateicoties biokeramiskajiem un magnētiskajiem ieliktņiem, šai rokassprādzei piemīt dziedinoša iedarbība uz organismu, ko nodrošina pieci dabas elementi: sudraba joni un skābekļa joni, infrasarkanie stari, germānija elektroni un magnētiskais lauks. Visi pieci rokassprādzes elementi pastiprina cits cita īpašības – iedarbojas antibakteriāli un pasargā no vīrusiem, stiprina imunitāti, uzlādē ar enerģiju, uzlabo asinsriti, normalizē vielmaiņu un asinsspiedienu, veicina audu atjaunošanos un aizkavē novecošanas procesus.

Skaistuma un veselības UPDATE Pavasarī. 

3. SKAISTUMAM

Labi izskatīties gribas visu gadu. Taču pavasarī šī vēlme kļūst īpaši aktuāla, jo tas ir laiks, kad daba mostas no ziemas miega, un tajā viss kļūst krāšņāks, izteiksmīgāks. Diemžēl nepietiek ar to, ka kažoku nomaina viegls putekļmētelis, bet zābakus – elegantas kurpes. Pārmaiņām ir jāsākas iekšienē. Jo ziemas laikā ir izsīkušas mūsu vitamīnu rezerves – tostarp arī skaistuma vitamīni. Justies lieliski, izskatīties košai, jaunai un pievilcīgai palīdzēs unikālais antioksidantu komplekss, kas ietilpst Vision skaistuma veicināšanas produktu sastāvā. Tas palīdzēs uzlabot garastāvokli un ārējo izskatu, kā arī stiprināt imunitāti.

BEUTY

Dabīgās izcelsmes komplekss Beauty palīdzēs Jums šopavasar iegūt starojošu skaistumu! Tā aktīvās sastāvdaļas, pateicoties augstai bioloģiskai pieejamībai, nepastarpināti iekļūst ādas dziļākajos slāņos, nodrošina tās mitrināšanu un barošanu, uzlabo sejas krāsu. Šis komplekss palielina ādas tvirtumu un blīvumu, stimulējot kolagēna un elastīna producēšanu. Tas pasargā šūnas no brīvo radikāļu un iekšējā stresa graujošās iedarbības, aizkavē novecošanas procesus, atjauno ādas, matu un nagu šūnas, aktivizē reģenerācijas procesus.
Sastāvs: keramīdi, gurķenes eļļa, kviešu asnu eļļa, mencu aknu eļļa, dzeltenais bišu vasks, sojas lecitīns, metionīns, beta-karotīns, vīnogu izspaidu ekstrakts, vitamīni E un Н (biotīns)

CHEVITON

Parūpēties par matu un nagu stāvokli pavasarī palīdzēs sabalansētais komplekss Cheviton. Tas efektīvi aizsargā matu sīpoliņus, ierobežo matu izkrišanu un veicina to augšanu. Kompleksa sastāvā ietilpstošie B grupas vitamīni stiprina nagus un veicina to augšanu, palīdz mikroelementiem uzsūkties organismā.
Sastāvs: L-cistīns, DL-metionīns, cinks, vitamīni В5, В6, biotīns (vitamīns Н), vitamīns В12

MILLENIUM NEO GEL

Aizsargāt ādu pret pavasara mainīgo laika apstākļu iedarbību palīdzēs gēls Millenium Neo – augstas efektivitātes pretnovecošanas līdzeklis. Tas ir gēls, kas mitrina ādu, padara to gludāku un maigāku, uzlabo sejas krāsu un sašaurina poras, mazina ādas kairinājumu un novērš mikroiekaisumus, efektīvi cīnās ar ādas nepilnībām.

Sastāvs: alveja, žeņšeņa, tējas koka lapu, Āzijas centīlijas, tīruma kosas, kviešu proteīna un divdaivu ginka (gingko biloba) ekstrakts, nātrija hialuronāts, vitamīns Е

NATURE TAN

Ne visi zina, ka pavasara saule var nodarīt ļaunumu ādai. Tā rezultātā tieši šajā gadalaikā āda kļūst sausa, raupja, sāk lobīties un pastiprināti reaģē uz sakairinājumu. Sabalansētais komplekss Nature Tan palīdzēs ādai atkopties pēc ziemas. Tas rūpēsies par optimālu ādas mitruma līmeni, pasargās ādu no novājināšanās, saules gaismas izraisītas novecošanas, veicinās ādas šūnu atjaunošanos.

Sastāvs: kurkuma, vitamīns C, sojas ekstrakts, vīnogu ekstrakts, cinks, vitamīns E, beta-karotīns, selēns, izoflavoni

TĒJA VIŅAI

Lieliski atsvaidzina, atjauno un saglabā skaistumu. Regulāra tējas lietošana veicina svara smazināšanos un slaida auguma saglabāšanu. 
Sastāvs: zaļā tēja, pipramētra, aveņu lapas un ogas, apelsīna gabaliņi un ziedi, citrona gabaliņi, krustnagliņas.

Skaistuma un veselības UPDATE Pavasarī.

 

 

Pajautāt   Kā iegādāties

Visiem zināms, cik svarīgi mazulim ir pirmos mēnešus un pēc iespējas ilgāk saņemt mammas pieniņu. Mammām tas ne vienmēr ir viegli, bet laba mamma meklēs veidus, kā palielināt laktāciju, vai uzlabot sava piena uzturvērtību. Jaunās māmiņas uzturs tiešā veidā ietekmē arī mazo.No tā, vai bērns saņem mātes pienu, būs atkarīga arī viņa imunitāte vēlākajos gados, jo mātes piens stiprina imunitāti, mazina alerģisku reakciju biežumu un pat uzlabo sociālo adaptāciju. Arī mammai krūts barošana labvēlīgi ietekmē veselību un samazina pēcdzemdību depresijas riskus.

Speciāli barojošām māmiņām ir radīta tēja, kas sastāv no septiņu ārstniecības augu sastāvdaļām, kuru dziednieciskās īpašības zināmas jau sen, un arī mūsdienu zinātniskās metodes to apstiprinājušas.

Tējas sastāvs:

Sastāvdaļa,  %

Parastais fenhelis 

Foeniculum vulgaris L. fruits - 33,33%Barojošu māmiņu tēja

Anīss 

Pimpinella anisum L. fruits - 20%

Trigonella 

Trigonella foenum - graecum L. fruits - 3,33%

Roiboss 

Aspalathus linearis N. L. Burm leaves - 13,33%

Hibisks 

Hibiscus sabdariffa L. fruits - 3,33%

Parastās avenes lapas 

Rubus idaeus L. Leaves  - 13,33%

Spirulīna 

Spirulina platensis L. powder - 13,33%

 

Barojošu māmiņu tēja

FENHELIS – tā ir efektīva piedeva ar krūti barojošu sieviešu uztura devai. Auga augļus un ēterisko eļļu izmanto meteorisma profilaksei, arī tāda tradicionāla „bērnu” līdzekļa sastāvā, kā diļļu ūdens. Bez tam fenhelis veicina gremošanas uzlabošanos un palīdz šūnām „uzturēt” normālu svaru, neļaujot uzkrāties liekiem kilogramiem. 

ANĪSS - piemīt pretiekaisuma, antiseptiskas, spazmolītiskas, anestezējošas īpašības un iedarbojas kā caureju veicinošs līdzeklis. Anīsa augļu paaugstina kuņģa un zarnu trakta sekretoro funkciju, mazina zarnu trakta gludās muskulatūras spazmas. Bet pats galvenais – paaugstina piena dziedzeru sekrēciju un stimulē dzemdes motoro funkciju. 

ROIBOSS -  (afrikāņu „sarkanais kursts”) kopš sendienām tiek izmantots dzēriena pagatavošanai, kas palīdz noguruma, galvassāpju, sliktas dūšas, dedzināšanas gadījumā, piemīt antibakteriālas īpašības un stiprina imūno sistēmu. Roiboss ir bagāts ar dzelzi – tā lietošana var kļūt par labu anēmijas profilaksi. 

AVENES – lapas bagātas ar kalciju, cinku, dzelzi, nātriju, jodu, vitamīnu B kompleksu, tai skaitā pantotēnskābi. 

SPIRULĪNA (mikroaļģe) – tā ir īsta vērtīgu barības vielu kolekcija un viens no galvenajiem pilnībā dabīgu olbaltumvielu avotiem. Spirulīnā ir 18 aminoskābju veidi, tā bagāta ar vitamīniem un mikroelementiem. 

TRIGONELLA -  sēklām piemīt atjauninoša iedarbība. Trigonella labi atjauno spēkus, noņem iekaisumu. 

HIBISKS - ziedi slaveni ar savu antiseptisko iedarbību, tie veicina aknu funkcijas uzlabošanos, normalizē arteriālo spiedienu.

 

Pajautāt   Kā iegādāties

 

Laipni lūgti Veselības svētkos bērniem un viņu vecākiem!

On-line - ceturtdien, 4. septembrī plkst. 21:00 pēc LV laika

Adresē: https://go.myownconference.ru/lv/login/grow/​

Jūs uzzināsiet, kā bērnam izaugt veselam, spēcīgam, fiziski un intelektuāli attīstītam ar augstu imunitāti, spēju koncentrēties mācībām.

Uzzināsiet, kādas novitātes šajā jomā radījuši franču zinātnieki un kas tas ir: ZOO Kids?

Veselības svētki bērniem un viņu vecākiem

Laipni aicināti!

Ja vēlies uzlabot savu dzīves kvalitāti, rūpēties par savu un savu tuvinieku un bērnu veselību un esi nolēmusi iegādāties Vision produkciju, zemāk ir aprakstīts, kā to var izdarīt. Jautājumu gadījumā raksti: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. un atbildēšu uz visiem jautājumiem.

Vision produkcija atbilst ārkārtīgi stingrām kvalitātes kontroles standartu prasībām (ISO 22000 bioloģiski aktīvo uztura bagātinātāju ražošanas jomā). Visi Vision produkti atbilst labas ražošanas prakses (GMP) principiem farmaceitiskās rūpniecības līmenī un riska analīzes un kritisko kontrolpunktu noteikšanas sistēmas (HACPP) prasībām.

 

 

Kā iegādāties Vision uztura bagātinātājus

 

Kā un kur iegādāties?

Šo unikālo, augstākās kvalitātes 100% dabīgo produkciju var iegādāties tikai Oficiālā Uzņēmuma Vision International People Group Interneta Veikalā ar kompānijā oficiāli reģistrēta Konsultanta starpniecību. Iegādājoties produktus tev ir divas iespējas -iegādāties bez un ar atlaidi.