user_mobilelogo

1. Atveriet aizkarus! Rīta gaismas deva- zinātnieki to sauc par gaismas signālu- aktivizē īpašas šūnas mūsu acīs, kas sūta modināšanas signālus mūsu smadzeņu iekšējam pulkstenim.

2. Dodiet gaismu smadzenēm arī pusdienas pārtraukumā! Sēžot pusdienlaikā 30 minūtes pie saulaina loga, jūs jutīsieties mundrāk. Kādā pētījumā sievietes pēc šāda laika sasniedza augstāku modrības pakāpi.

3. Uzpildiet savus šķidruma krājumus. Nokļūstot līdz brīdim, kad jau jūtat slāpes, jūs jau varat sajust dubultu nogurumu. Dzeriet pietiekoši šķidrumu, lietojiet augļus un dārzeņus, kas palīdz atvairīt slāpes un sniegt enerģiju.

4. Ēdiet pusdienās vieglu uzturu, salātus un grilētu vistu, piemēram. Nekādas kotletes vai picas. Ēdiens ar augstu tauku saturu padarīt jūs miegainākas un vairāk nogurušas. Karsējot tauki izdala hormonu, kas var veicināt nogurumu un smadzeņu izsīkumu.9 padomi, kā uzturēt sevī enerģiju visu dienu

5. Ņemiet tējas pauzi. Melnā, zaļā un baltā tēja- visas satur enerģizējošo aminoskābi L-teanīnu. Toties izvairieties no enerģijas dzērienu lietošanas.

6. Atļaujieties īsu snaudu. Aizveriet savas biroja durvis vai atlaidieties automašīnas sēdeklī uz ātru snaudu. NASA pētījumā atklāts, ka īsā snauda uzlaboja tālo reisu pilotu darbaspējas par 34%.

7. Noskalojiet seju ar vēsu ūdeni. Ja pat pēc 20 minūšu snaudas vēl jūtaties miegaina, apskalojiet seju ar vēsu ūdeni. Pārsteidzoši, bet  kafija pirms snaudas un sejas atsvaidzināšana ar ūdeni pēc tās, ir labākais līdzeklis, kā būt mundrai.

8. Palutiniet sevi, rūpējoties par savu veselību. Lietojiet medicīniski apstiprinātus, sabalansētus uztura bagātinātājus. 

9. Izlasiet un izmēģiniet dzīvē Miera ārsta padomus - Igora Kudrjavceva brīnišķīgo grāmatu. Dzīvē pārbaudīti, tie arī jums ļaus dzīvot dzīvi pilnvērtīgāk, mierīgāk un bez noguruma.