user_mobilelogo

Grūtniecība pēc 40 vairs nav nekas ārkārtējs mūsdienu sabiedrībā, tomēr ir skaidrs, ka palikt stāvoklī un iznēsāt veselu bērnu šajā vecumā nav tik vienkārši un viegli, kā jaunībā, tas prasa nopietnāku attieksmi, lielāku uzmanībVeselīgai grūtniecībai pēc 40u pievērst tam, ko un kā mēs ēdam, kā izturamies pret savu un sava nedzimušā bērna veselību. Labā ziņa ir tā, ka mūsdienās ir pieejama arī pietiekoši daudz informācijas par to, kādi vitamīni, minerālvielas nepieciešami grūtniecēm un īpaši- grūtniecēm virs 40, kā arī ir plaši pieejama to iegāde, gan aptiekās, gan internetveikalos. Īpašu uzmanību gribas pievērst uztura bagātinātājiem VISION, kas ir ārstu un zinātnieku atzīti dabīgu augu izejvielu augstas tehnoloģijas apstrādes produkti. Visi UB komponenti ir tikai un vienīgi dabīgas, augu izcelsmes, kas padara tos vērtīgus un aktīvus, bet UB sastāvs piemeklēts skrupulozi, precīzi un zinātniski pamatoti, lai radītu harmonisku, optimizētu cilvēka uzturu atkarībā no viņa individuālajām vajadzībām.

 

 

 

Zemāk publicēju divu ārstu - ginekoloģu Ingrīdas Tomas un Aijas Tulas-Rijkures rakstu par VISION uztura bagātinātājiem grūtniecēm, kas publicēts Ginekoloģijas un Dzemdniecības žurnālā.

Grūtniecība ar VISION Uztura bagātinātājiem 

Grūtniecība ir visfizioloģiskākā norise sievietes mūžā. Tieši tad topošie vecāki un ārsts aizdomājas par veselīgu uzturu un papildus nepieciešamiem vitamīnu un minerālvielu kompleksiem un higiēnas un dzīves režīmu, lai grūtniecība jau no bērna ieņemšanas brīža līdz dzemdībām norisētu bez sarežgījumiem. Tieši šobrīd, kad pastāv nelabvēlīga ekoloģiskā situācija, relatīvi liela gaisa, augsnes un ūdens piesārņotība, kā arī bieži lietojam nekvalitatīvu, organismam nedraudzīgu uzturu, viens no daudziem jebkura praktizējoša akušiera ginekologa sastaptās agrīnas grūtniecības pārtraukšanās vai augļa attīstības aiztures, priekšlaicīgu dzemdību u.c. cēloņiem varētu būt nepilnvērtīgs uzturs un neveselīgi ēšanas ieradumi.

Vitamīni organismam nepieciešami vielmaiņas nodrošināšanai. Nepieciešamība pēc tiem grūtniecības laikā ir paaugstināta, tāpēc tie jāuzņem no ārpuses. Grūtniecības laikā ieteicamā A vitamīna deva ir 80.00 SV diennaktī un ieteicamā G vitamīna diennakts deva — 7 0-80 mg Svarīgs organisma nodrošinājums ar B grupas vitamīniem. To diennaktī uzņemamā deva: B6 vitamīns 2,2 mg, B1 vitamīns-1,5-1,7 mg; B2 vitamīns 1,6 mg, B12 vitamīns 2,5 mg. B6 vitamīna deficīts veicina grūtniecības toksikozes, anēmijas un placentas atslāņošanās risku. Nozīmīgs tā deficīts var izraisīt augļa bojāeju. Grūtniecības laikā svarīgs ir nodrošinājums ar magnija sāļiern, kuru ieteicamā diennakts deva ir vidēji 350 mg. To deficīta dēļ rodas miega traucējumi un paaugstinās dzemdes tonuss. Magnija sāļiem ir tokolītisks efekts, tie novērš priekšlaicīgas dzemdības. Svarīga ir arī pietiekama kalcija, fosfora un D vitamīna uzņemšana, jo tie nodrošina augļa zobu un skeleta veidošanos. Dzelzs sāļi pasargā no grūtnieču anēmijas, bet jau radušās anēmijas gadījumā tos lieto 100-200 mg dienas devā. Ar uzturu grūtniecei būtu pietiekamā daudzumā jāuzņem gan minētie, gan vēl citi vitamīni un minerālvielas, jo šīs mikrouzturvielas ir bioķīmisko procesu regulatori un no to daudzuma ir atkarīga topošās mātes un augļa labsajūta un veselība. Ja ar uzturu šos komponentus pietiekamā daudzumā neuzņemam, pazeminās darbaspējas un imunitāte, kā arī rodas vielmaiņas traucējumi.

Tāpēc zinātnieki atraduši šīs problēmas risinājumu — uztura bagātinātāju (UB) lietošanu, kuri jau pirms 20 gadiem pārliecinoši ienākuši attīstīto valstu veselības produktu tirgū. Ārstam, kas seko grūtniecības norisei un rūpējas par topošās mātes veselību (ARVS, grūtnieču anēmija, toksikoze, pielonefrīts, grūtniecības pārtraukšanās draudi un arī fizioloģiska grūtniecības norise), ir iespēja parakstīt vitamīnus vai ieteikt uztura bagātinātājus.

VISION International People Group produkcijas — UB ražotājs ir Eiropas fitoproduktu koncerns ARKOPARMA. Par šās firmas produkciju Latvijā sniegts Latvijas Eksperimentālās un klīniskās medicīnas institūta vērtējums un tās lietošanas ieteikumi, kā arī Latvijas Pārtikas centra atzinums. Tā kā pastāv liels UB -piedāvājums, orientieris to izvēlē neapšaubāmi ir modernu ražošanas tehnoloģiju izmantošana, kas garantē maksimālu augu šūnu aktīvo komponentu saglabāšanos.

VISION UB satur līdzsvarotu vitamīnu, minerālvielu kā arī augu un dzīvnieku izcelsmes vielu kompleksu. Jau divus gadus iesakām savām aprūpējamām grūtniecēm visā grūtniecības laikā un īpaši tās pirmā trimestrī (organoģenēzes periods), kā arī mātēm laktācijas laikā lietot uztura bagātinātāju Lifepack Junior kas satur C, E un D3 vitamīnu, beta karotīnu, B grupas vitamīnus un minerālvielas — kalciju, mangānu, fosforu, dzelzi, varu, hromu, magniju, fluoru, selēnu un cinku. Nedaudz vēlāk, kad pieaug vajadzība pēc dzelzs, kalcija un magnija sāļiem, kā arī pievienojas vai aktivizējas urīnceļu slimības, iesakām lietot UB Nutrimax. Šis UB satur B grupas Vitamīnus, D3 vitamīnu, kalcija sāļus, magniju, dzelzi un fitokomponentus. Tam ir viegls urīnu dzenošs un spazmolītisks efekts, kā arī tas sanē urīnceļu infekcijas. Ar šo UB spēkus var ātrāk atgūt nedēļnieces vai dzemdētājas pēc ķeizargrieziena operācijas. Ja grūtniecības laikā sievietei rodas psihoemocionāla spriedze (nesakārtotas ģimenes attiecības, neplānota grūtniecība, mācības, slimības, grūtniecības pārtraukšanās draudi u.c., iesaka UB - Pax, kam ir viegli sedatīva darbība un kas nodrošina pilnvērtīgu miegu. Visus minētos UB var lietot vienlaicīgi ar antibiotikām vai jebkuru citu medikamentozu terapiju. Tie būtiski uzlabo un nostiprina ārstēšanas rezultātus un paātrina atveseļošanos. VISION International People Group UB lietošana gan fizioloģiski norisošas grūtniecības gadījumā, gan tad, ja ir grūtniecība ar ekstraģenitālu vai dzemdniecisku patoloģiju, veicina labu veselību gan topošajai mātei, gan jaundzimušajam. 

Par iespējām iegādāties VISION uztura bagātinātājus >>