user_mobilelogo

Vēlos padalīties ar vēl kādu, nu jau pusotru gadu vecu atklājumu sev. Tā ir BYAS skaistumkopšanas sistēma, ko sāku izmantot pati savā ikdienā, gan arī piedāvāju veikt procedūras citām sievietēm. Tā kā sakarā ar krīzi vācu uzņēmums Wellstar šobrīd nespēj nodrošināt regulāras produktu piegādes, šī aizraušanās no privātā biznesa kļuvusi par hobiju, un ar prieku turpinu sejas procedūras savā ikdienā, jo esmu pārliecinājusies, ka efekts ir! Pastāstīšu par pamatprocedūru ar jonoforēzi, ko joprojām piedāvāju arī veikt kā maksas pakalpojumu, bet pie klientes mājās. Tā ietver dziļo sejas tīrīšanu, mitrināšanu un pabarošanu.

Skaistumkopšana sievietēm virs 40

Kas ir ādas dziļā attīrīšana?

Ko mēs saprotam ar dziļo attīrīšanu? Sākšu ar to, ka kosmetologi, piedāvājot dziļo attīrīšanu, ar to domā ādas virskārtas skrubēšanu, tīrīšanu, pumpu izspiešanu. Līdz ar to tā tik un tā ir tikai virskārtas tīrīšana. Kā jau vasaras sākumā kādā no Byas semināriem stāstīja kosmetoloģe no Somijas Karita Kuntsi ar 40 gadu stāžu skaistumkopšanā, ādas skrubēšana, pat ar īpaši advancētām metodēm, vienkārši pārnes netīrumus, make-up atliekas no vienas virskārtas vietas uz citu. Ādas poras ir bloķētas un nekādi līdzekļi netiek dziļumā! Āda kļūst tīrāka tikai plānā virskārtas daļā, un tas ir nepietiekoši.

Cilvēka āda sastāv no vairākiem slāņiem:

  • Epiderma (redzamā ādas virskārta, atmirušās šūnas), kas vēl sastāv no 5 slāņiem, ko sīkāk neaplūkosim.
  • Derma – ādas vidējais slānis. Dermas galvenās šūnas ir fibroblasti (sintezē kolagēnās un elastīgās šķiedras), makrofāgi (piedalās imunoloģiskajās reakcijās), tuklās šūnas (sintezē bioloģiski aktīvas vielas, piemēram, heparīnu un histamīnu, kas piedalās iekaisuma procesā). Tieši šeit notiek novecošanās procesi, uzkrājas piesārņojums un brīvie redikāļi
  • Hipoderma – tā nav daļa no ādas. Tas ir zemādas tauku slānis, kas atrodas starp dermu un saistaudiem. Galvenās šūnas ir fibroblasti, makrofāgi, tauku šūnas. Tā piešķir ādai zināmu kustību un ir arī organisma tauku depo (50% organisma tauku atrodas zemādā). Zemādas muskuļu slānis.

Ādas uzbūve

Līdz pat 90% pirmo redzamo ādas novecošanās pazīmju izraisa ārēji faktori (dzīvesveids un vide), nevis gēni vai gluži vienkārši laiks. Šo mehānismu sauc par ārējo novecošanos un tā atstāj milzu ietekmi uz to, kā mēs izskatāmies. Šī tipa novecošanās cieši saistīta ar brīvajiem radikāļiem un to destruktīvo ietekmi uz ādu.

Kas ir brīvie radikāļi?

Brīvie radikāļi ir izteikti reaktīvas skābekļa molekulas, kurām trūkst viena elektrona – šis iztrūkums padara tās strukturāli nestabilas. Cenšoties atgūt stabilitāti, brīvie radikāļi mijiedarbojas ar citu netālu esošu ādas šūnu, kolagēna vai DNS molekulām, lai atņemtu tām pašiem trūkstošo elektronu. Diemžēl šis process turpinās un atkārtojas atkal un atkal no jauna, izraisot destruktīvas ķēdes reakcijas, ko sauc par oksidatīvo stresu.

Brīvos radikāļus masveidā producē dažādi vides faktori, piemēram, piesārņojums un radiācija, īpaši negatīvi ietekmējot atsegtās ādas zonas – seju, kaklu un rokas. Oksidatīvo stresu lielā mērā veicina arī dzīvesveida paradumi (smēķēšana, neveselīga diēta u. tml.) un dažādas bioķīmiskas reakcijas mūsu ķermenī, ko izraisa slimības vai, piemēram, smaga aerobā slodze.

Rūpējies par to, lai uzņemtu dažādu veidu antioksidantus gan ar uzturu, gan kosmētikas līdzekļiem. Dod priekšroku formulām, kuru sastāvā ir dabīgas, aktīvas vielas, kas spēj neitralizēt brīvos radikāļus. Ēd gudri – svaigu, dabīgu, krāsainu ēdienu, – lai nodrošinātu sev antioksidantiem bagātu diētu. Augu, ogu un dārzeņu krāsa bieži vien norāda uz konkrētu antioksidantu klātbūtni tajos (sarkana un dzeltena liecina par kartenoīdiem, zila – par antocianīniem u. tml.). Cik vien iespējams, izvairies no pilsētvides piesārņojuma. Piesārņots pilsētas gaiss var būt pat 3000 reižu kaitīgāks nekā tabakas dūmi – it sevišķi karstās dienās, kad toksīni turas sevišķi zemu.

Kā atbrīvot ādu no brīvajiem radikāļiem?

Te nāk palīgā jonoforēze. BYAS sejas lifteris ar jonoforēzi palīdzēs atbrīvoties no visa liekā un kaitīgā, kas uzkrājas ādas dziļākā slānī, dermā, izmantojot jau sen visiem pazīstamu dabas likumu – pretējie poli pievelkas!

Netīrumi ādā ir saistīti ar pozitīvi lādētām ūdens molekulām ādā. Lai dabūtu tos ārā no ādas dziļākā slāņa, sejas lifteris izmanto negatīvi lādētu jonoforēzi. Šādā veidā netīrumi dažu minūšu laikā, izmantojot Detox serumu un lifteri, tiek izvilkti ārā, gluži kā ar magnētu. Ko nav iespējams panākt ar visdārgākiem skrubjiem. Bez dziļās poru tīrīšanas netīrumu daļiņas un pūtītes aizsērēs ādu un, iespējams, izraisīs vēl vairāk grumbu.

Kāpēc pēc Detox + Clean āda nepaliek sausa kā pēc attīrošajām maskām?

Veicot dziļo attīrīšanu ar Byas sejas lifteri un jonoforēzi, izmantojam Detox serumu, kas ir jonizēts. Šis serums ir īpaši radīts kā pirmā fāze no holistiskās BYAS vairākfāžu sistēmas, un kopā ar sejas lifteri tas palīdz ādu ideāli sagatavot, lai tā vislabāk varētu uzņemt un absorbēt aktīvos ingredientus nākamajās fāzēs, piemēram hialuronskābi vai galvanisko masku. Tā kā jebkuras attīrīšanas laikā tiek zaudēts mitrums, šī seruma sastāvā ir divas svarīgas sastāvdaļas:

  • Brūno alģu ekstrakts – palīdz atjaunot mitrumu ādas augšējos slāņos un saglabāt elasticitāti;
  • Īpašais NMF Faktors – uztura mitrumu ādā.

Dziļā tīrīšana notiek ar pirmo sejas liftera programmu CLEAN, izmantojot Bionic Detox Serumu. Tas pirms liftera ieslēgšanas jāuzliek uz pieres, vaigiem un zoda burtiski pa pilītei, bet noteikti jāatceras, ka pēc 3 minūtēm, kas ir optimālais ieprogrammētais laiks CLEAN programmai, sejas āda rūpīgi jānotīra. Ja izvilktie netīrumi un brīvie radikāļi (pat ja navacīm saskatāmi!) netiks notīrīti, ar nākamo jonoforēzes programmu (NUTRI) var tikt rūpīgi ievadīti atpakaļ! 

Kādām ādas problēmām attīrīšana palīdz?

  • pumpas/akne kas ir izplatītākā ādas problēma vecumā no 15 līdz 50 gadiem
  • iekaisums,
  • izvelk ārā brīvos radikāļus – pretnovecošanās efekts – grumbas,
  • neveselīga, nogurusi ādas krāsa, „pleķainums”,
  • izteiktas poras, melnie punkti.

Sejas mitrināšana

Nākošais solis ir sejas ādas mitrināšana ar hialurona serumu, un arī šeit galvenais ir tas, ka hialuronas ar jonoforēzi un sejas lifteri tiek ievadīts ādas dziļākajā slānī, kas ar krēmiem nav iespējams. 

Āda tiek intensīvi apgādāta ar BYAS BIONIC hialurona serumu, izmantojot sejas liftingu ar jonoforēzes palīdzību. Serums ir pieejams trīs variantos, lai tas atbilstu ādas individuālajām vajadzībām. Katrā serumā kā ekskluzīvs aktīvo sastāvdaļu komplekss ir bāze, kas sastāv no ļoti efektīvas bimolekulāras hialuronskābes ar specializētu molekulāro struktūru. Tas satur arī īpašu piedevu aktīvo sastāvdaļu kompleksu.

BYAS BIONIC hialurona serums - REGULAR

Risinājums, lai mitrinātu un aizsargātu jaunāku ādu (līdz 30 gadiem)

Tam ir lielāka lielo molekulu koncentrācija un mazāka mazo molekulu koncentrācija. Plus: īpašs aminoskābju komplekss ar tokoferolu, prolīnu, arginīnu, alanīnu un serīnu - īpaši labvēlīgs brīvo radikāļu apkarošanai, lai novērstu priekšlaicīgu kolagēna izsīkšanu vecumdienās.

BYAS BIONIC hialurona serums - ADVANCED

Jūsu labākā izvēle, atjaunojot un uzlabojot vidēja vecuma ādu (30-49 gadi)

Tajā ir gan lielo, gan mazo molekulu koncentrācija vidējā līmenī. Turklāt īpaša tetrapeptīdu kombinācija cīņai pret brīvajiem radikāļiem. Tas efektīvi aktivizē fibroblastus, lai atkal ražotu kolagēnu un elastīnu un pilnībā papildinātu Hialurona krājumus. Īpaši labvēlīgs visu veidu sīko grumbu mazināšanai un aknes plankumu veidošanās kavēšanai.

BYAS BIONIC hialurona serums - PREMIUM

Jūsu labākā izvēle vecākas (50 gadu vai vecākas) ādas atjaunošanai un pārstrukturēšanai.

Tam ir zemāka lielo hialurona molekulu koncentrācija un augstāka mazo molekulu koncentrācija. Papildus īpaša A, C, E vitamīnu kombinācija, lai paātrinātu šūnu dalīšanos un atjaunotu noplicināto ādas struktūru un maksimāli uzpildītu Hialurona rezerves ādā!

Pēc ādas mitrināšanas ar jonoforēzes programmu Nutri, ar rokām tiek iestrādāts atjaunojošs pretnovecošanās krēms ar liftinga efektu.

Ja interesē pieteikties uz šo procedūru (cena: 25 Eur), sazinieties pa e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. vai  aizpildiet anketu ŠEIT >>

Sejas procedūra

No 7. līdz 8. martam Rīgā, iepirkšanās un izklaides centrā AKROPOLE, norisināsies EXPO BEAUTY MEETUP – viens no lielākajiem un spilgtākajiem pasākumiem, kas veltīts skaistuma industrijai. Šogad pakalpojumus un kosmētikas preces savos stendos piedāvās vairāk nekā 100 zīmolu no Itālijas, Šveices, Izraēlas, Spānijas, Somijas, Dienvidkorejas un citām valstīm. Izstādes viesus gaida prezentācijas, meistarklases un ekskluzīvi piedāvājumi.

Katru gadu EXPO BEAUTY MEETUP vienuviet pulcē praktiski visas skaistuma industrijas jomas – no dekoratīvās kosmētikas ražošanas līdz estētiskajai medicīnai. Izstādes apmeklētāji varēs izmēģināt un iegādāties kosmētikas jaunumus, dažādas procedūras un profesionālus instrumentus, iepazīties ar kosmetologa, SPA speciālistu piedāvājumiem, kā arī uzzināt vairāk par skaistuma zinātni no profesionāļiem.


EXPO BEAUTY MEETUP 2020 piedalās daudzi zināmi skaistuma industrijas pārstāvji: lāzerdermatoloģijas klīnika Era Esthetic, matu kopšanas un ārstnieciskās kosmētikas zīmoli Lisap Milano, Revlon, Helen Seward un Four Reasons, lielākie Korejas kosmētikas mazumtirgotāji Mimiko, Viktorystar un Skinprof, profesionālās kosmētikas un materiālu veikals Beautyfor, minerālkosmētika Mii Cosmetics, Tricollagen (kolagēns un peptīdi), Coldumarine un Agetis Supplements, Baltic Beach Hotel & SPA, SPA Tervis, Biofarmacija (Šveices līdzekļi matu veselības uzturēšanai), Smilebar un Onlysmile (saudzīga zobu balināšana), POSH dekoratīvā kosmētika, CANNI preces manikīram, Fake Bake pašiedeguma līdzekļi, Dalina Piece of Israel kopšanas kosmētika ar Nāves jūras minerāliem un citi.

Expo Beauty 2020


7. martā projekta “Šanele manā galvā” ietvaros pazīstamie Latvijas imidža dizaineri Viktorija Poļeckiha un Viktorija Fjodorova uzstāsies uz EXPO BEAUTY MEETUP skatuves ar performanci “Spilgtā Es”, kur viņas uzskatāmi parādīs, cik ātri un efektīgi apģērbs, grims un frizūra var mainīt sievietes tēlu.


7. martā frizieri Tatjana Jerofejeva, Maija Kesmina un Roberts Reidzāns pastāstīs par pareizu matu kopšanu mājas apstākļos un parādīs, cik ātri un vienkārši ar pieejamiem līdzekļiem var ideāli ieveidot matus.


7. un 8. martā ar savām zināšanām dalīsies Ella Bačarova – aktīva ikgadējā EXPO BEAUTY MEETUP dalībniece, vizāžiste, PMU māksliniece un skaistuma studijas BELKA dibinātāja.


7. un 8. martā EXPO BEAUTY MEETUP pirmo reizi uzstāsies arī Latvijas Profesionālās jogas federācijas un atveseļošanās prakšu speciālisti. Viņi demonstrēs veselības stāvokļa ekspress diagnostiku un pastāstīs par holistiskām atveseļošanās metodēm.


8. martā populārākais Latvijas organiskās kosmētikas zīmols Madara Cosmetics uz skatuves demonstrēs savu pavasara grima versiju. Vienlaicīgi uzstāsies divi vizāžisti. Visiem atnākušajiem zīmols sagādās patīkamas dāvanas.


EXPO BEAUTY MEETUP ikgadējais partneris žurnāls “Ļubļu!” apmeklētājiem ir sagatavojis plašu programmu. Sākot no 7. marta plkst. 11:00 viesi varēs piedalīties defilē konkursā un izmēģināt veiksmi tiešsaistes viktorīnā. Organizatori ir sagatavojuši arī daudzus citus pārsteigumus. Turklāt visas izstādes dienas būs pieejams bezmaksas ekspress meikaps, stilistu un permanentā meikapa bezmaksas konsultācijas un SPA School speciālistu masāžas.

Par kafijas pauzi EXPO BEAUTY MEETUP 2020 laikā rūpēsies Caif Cafe ar īpašiem piedāvājumiem stendā pie skatuves. 

EXPO BEAUTY MEETUP 2020 – vislabākā vieta dāvanām un svētku noskaņojumam! Uzticiet rūpes par skaistumu un veselību profesionāļiem!


Izstādes darba laiks: 2020. gada 7.-8. marts no 10:00 līdz 22:00
Ieeja bez maksas.
Sīkāka informācija par dalībniekiem un viņu aktivitātēm vietnē http://expobeauty.lv/lv/programma-2/
Pasākuma FB lapa: https://www.facebook.com/events/2560402324044642/

Papildu informācija:
Alīna Beļenkina, +371 29510220, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
https://www.facebook.com/expobeauty.lv/
 

 

 

 

L'Oreal Paris par savu skaistuma vēstnieci šogad nosaucis Sūzenu Sarandonu: viņa būs antinovecošanas līdzekļu seja. Ir vērts ieklausīties dažos viņas dzīves un laimīgas novecošanas principos.

S.Sarandona neprasa īpašu iepazīstināšanu. Trīs kinobalvas, tai skaitā "Oskars", vairāki desmiti veiksmīgu lomu filmās, trīs bērni un satriecoša dzīves filozofija- ir tas, kas parada katru šīs sievietes vārdu nozīmīgu un vērtīgu. 

 Sūzena Sarandona: kā novecot skaisti

1.Aizmirstiet par vecumu!

Iedomājieties manu pārsteigumu, kad es sapratu, ka šogad man paliks 70! Septiņdesmit? Man? Neticu! Ar vecumu es sāku rūpīgāk attiekties ja nu vienīgi pret līdzekļiem ar SPF (būtu labāk agrāk!), bet visā citā nekas nav mainījies. Sešdesmit gados es uztaisīju tetovējumus, par kādu vecumu var būt runa?!

Kad mēs kļūstam vecākas, mūsu ķermenis mainās, un mūsu mati nav izņēmums. Daudzas sievietes, gadiem ejot, pamana atšķirības savos matos, sākot no tekstūras izmaiņām līdz krāsai un biezumam. Bet kas ir pilnīgi normāla novecošanās procesa daļa un kurš ir nopietnāks signāls? Mēs runājām ar dažiem matu kopšanas speciālistiem, lai noskaidrotu, kāpēc šīs izmaiņas notiek, un ko mēs varam darīt, lai uzlabotu mūsu matu veselību, gadiem ejot. Kā mainās matu veselības stāvoklis pēc 40

Matu izkrišana

Ņemot vērā to, ka matu izkrišana var būt visnopietnākā pārmaiņa, ko jūs pamanāt, kad esat labākajos gados, sāksim ar to. Pirmkārt, ir svarīgi saprast, ka jūs neesat vienīgā, kam ir šādas problēmas. Matu izkrišanas problēma ir aktuāla ļoti daudzām sievietēm un vīriešiem, un apmēram pusei cilvēku pēc 50.

Bet kad matu izkrišana ir pārāk nopietna problēma? Ir pilnīgi normāli zaudēt 100 matus dienā, bet, kad augšanas periods kļūst pārāk īss, un mati izkrīt pārāk ātri, varat pamanīt pārmērīgu izkrišanu. Otra brīdinājuma pazīme, kas liecina par matu izkrišanu, ir, kad saņemat matus zirgastē, tā ir jūtami plānāka, vai arī matu sukā palikušie daudzie mati.

Kāpēc mūsu mati mainās līdz ar vecumu

Tātad neliela matu izkrišana ir normāla, bet kāpēc tā - kopā ar tekstūras izmaiņām mūsu matos - notiek vispirms? Šīs izmaiņas var būt ģenētiskas, bet jūsu uzturs, dzīvesveids un veids, kā kopjat matus, arī ir nozīmīgi faktori. Līdztekus tam, matu speciālisti skaidro hormonu līmeņa izmaiņas, kurām ir liela nozīme - grūtniecība, kontracepcijas līdzekļi un menopauze, kas var ietekmēt matu ciklu.

Ja jūs nemitīgi mainīsiet un izmēģināsiet dažādas diētas, ka tas varētu būt vēl viens iemesls jūsu matu izmaiņām. Lai iegūtu iespējami veselīgus matus, uzturā jālieto produkti, kas satur daudz B vitamīnu, kā arī biotīnu, cinku, dzelzi un E vitamīnu.

Un, protams, stress var nopietni ietekmēt jūsu matu veselību un kvalitāti. Ilgstošs vai spēcīgs stress vai slimība var piespiest ķermeni palēnināt matu augšanu, lai veicinātu citu orgānu darbību.

Matu veselība pēc 40

Vislabākais matu stāvoklis ir jaunībā, agrajos 20. Vēlāk, ap 30 gadu vecumu daudzas sievietes uzsāk ģimenes dzīvi, un grūtniecība, dzemdības un barošana ar krūti maina hormonus organismā, kas var būtisi ietekmēt matu ciklu, izraisot izkrišanu un lūšanu. Grūtniecība ietekmē arī eļļas dziedzerus, kas ieeļļo un mitrina matus, grūtniecības laikā matiem kļūstot spožākiem un skaistākiem, kam seko liela pārmaiņa pēc dzemdībām, kad mati kļūst blāvi un trausli.

40 gadi

Daudzas sievietes 40 gadu vecumā ir aizņemtas gan profesionālajā, gan personīgajā dzīvē, jo bieži ģimene un karjera konkurē uz laiku. Tā rezultātā rodas vairāk stresa un mazāk rūpju par sevi, kas savukārt ietekmē matus.

Matu saknes arī kļūst trauslākas un ir tendētas uz lūšanu, kad jums ir 40. Daudzas sievietes 40 gadu vecumā regulāri krāso matus, kas var sabojāt un vājināt matus vēl vairāk.

50 gadi

Daudzām sievietēm 50 gadu vecumā sākas menopauze, kas izraisa īsāku matu ciklu. Dažas sievietes šajā vecumā nosirmo un viņu mati ir trauslāki.

60 gadi

Šai laikā menopauze parasti ir beigusies, un tas nozīmē, ka daudzām sievietām kritīsies estrogēna daudzums un pieaugs testosterona līmenis. Testosterons var ietekmēt sieviešu folikulus tādā pašā veidā, kā dažiem vīriešiem. Ar 60 gadiem sievietes mati kļūst vēl trauslāki, tāpēc tik daudzas šajā vecumā izvēlas īsāka griezuma frizūru.

Kā saglabāt matus veselus

Ņemot vērā to, kā stress var ietekmēt mūsu matu augšanu, mums jādara viss iespējamais, lai saglabātu zemu stresa līmeni. Runājot par matu kopšanu, speciālisti iesaka tos mazgāt ik pēc trim vai četrām dienām, jo pārmērīga mazgāšana var noņemt matiem dabīgās eļļas, kas tiem nepieciešamas, un veicināt matu izkrišanu.

Vingrošana veicina vielmaiņu, un tas var palīdzēt arī matu augšanai. Speciālisti iesaka izvairīties no spēcīgām ķīmiskām procedūrām. Uzturā ieteicams lietot daudzveidīgus produktus, un matiem īpaši drauzīgie vitamīni un minerālvielas ir:

• biotīns (olu dzeltenumi, mandeles, lauku sviests, diedzējumi, u.c.)

• B grupas vitamīni (zaļie dārzeņi, rieksti, olas, gaļa, orgānu gaļa, sēnes, u.c.)

• selēns (brazīlijas rieksti, zivis, u.c.)

• cinks (austeres, ķirbju sēklas, indijas rieksti, orgānu gaļa, ingvera sakne, u.c.)

• dzelzs (gaļa, zaļumi, bietes, granātāboli, u.c.)

• C vitamīns (ogas, kivi, citrusi, zaļumi, kāposti, paprika, u.c.)

• D vitamīns (zivis, lauku sviests, olas, sēnes, saule)

• omega-3 taukskābes (zivis, lauku olas, valrieksti, linsēklas un to eļļas, u.c.)

• Olbaltumvielas (gaļa, olas, zivis, pākšaugi, proteīnu piedevas, u.c.)

 

 

26.aprīlī plkst.18:00 tirdzniecības centrā Elkor Plaza (Rīga, Brīvības gatve 201) notiks Baltijas valstīs pirmais Plus Size Fashion Trade Show. Pasākuma organizatori ir sagatavojuši tirdzniecības platformu, kur iepircēji no dažādām valstīm, kā arī apģērbu zīmolu pārstāvji, dizaineri, izplatītāji, modes eksperti un plus size segmenta apģērbu ražotāji varēs apspriest sadarbības iespējas. 

 

„Mūsu pasākuma mērķis ir paplašināt Latvijas vieglās rūpniecības uzņēmumu un dizaineru iespējas strādāt starptautiskajā tirgū,” stāsta pasākuma organizatore Katerina Strogonova (sociālā projekta VENERA dibinātāja, plus size modele, Miss Krievija plus size 2018). „Izpētot Latvijas šūšanas industriju, kā arī aptaujājot Latvijas šūšanas uzņēmumu vadītājus un dizainerus, mēs secinājām, ka tirdzniecības platformas izveide Latvijā ir ļoti aktuāla.” 

Līdztekus ērtam lietišķo pārrunu formātam, Plus Size Fashion Trade Show organizatori viesiem un dalībniekiem ir sagatavojuši modes skati, kurā piedalīsies vietējo un ārvalstu apģērbu ražotāju pārstāvji, tostarp Latvijas ražotājs Lamifa, Latvijas zīmoli Disegno EK, Rio Verti, Deja Fashion, Abiletti un itāļu zīmols Lizalu, kā arī notiks pirmā Plus Size Fashion Trade Show dalībnieku apbalvošanas ceremonija. 

Pasākumā piedalīsies iepircēji un modes industrijas pārstāvji no dažādām valstīm: vācu televīzijas kanāla Shopping Live - Austrumeiropā vislielākās televeikala studijas - iepirkumu un attīstības aģente Jūlija Sergejeva, Krievijas plus size iepircēju asociācijas pārstāve, aģentūras Plussize.Moscow dibinātāja Jeļena Akukve, tiešsaistes un bezsaistes tirdzniecības platformu http://madamshop.ru/ īpašniece Marina Jeskina, kā arī partneri no Nīderlandes, Norvēģijas un Dānijas. 

Ieeja brīva, nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās pa tālr.: +371 29959046 vai elektronisko pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Rīgā notiks Baltijas valstīs pirmais Plus Size Fashion Trade Show

Rīgā notiks Baltijas valstīs pirmais Plus Size Fashion Trade Show