user_mobilelogo

26.aprīlī plkst.18:00 tirdzniecības centrā Elkor Plaza (Rīga, Brīvības gatve 201) notiks Baltijas valstīs pirmais Plus Size Fashion Trade Show. Pasākuma organizatori ir sagatavojuši tirdzniecības platformu, kur iepircēji no dažādām valstīm, kā arī apģērbu zīmolu pārstāvji, dizaineri, izplatītāji, modes eksperti un plus size segmenta apģērbu ražotāji varēs apspriest sadarbības iespējas. 

 

„Mūsu pasākuma mērķis ir paplašināt Latvijas vieglās rūpniecības uzņēmumu un dizaineru iespējas strādāt starptautiskajā tirgū,” stāsta pasākuma organizatore Katerina Strogonova (sociālā projekta VENERA dibinātāja, plus size modele, Miss Krievija plus size 2018). „Izpētot Latvijas šūšanas industriju, kā arī aptaujājot Latvijas šūšanas uzņēmumu vadītājus un dizainerus, mēs secinājām, ka tirdzniecības platformas izveide Latvijā ir ļoti aktuāla.” 

Līdztekus ērtam lietišķo pārrunu formātam, Plus Size Fashion Trade Show organizatori viesiem un dalībniekiem ir sagatavojuši modes skati, kurā piedalīsies vietējo un ārvalstu apģērbu ražotāju pārstāvji, tostarp Latvijas ražotājs Lamifa, Latvijas zīmoli Disegno EK, Rio Verti, Deja Fashion, Abiletti un itāļu zīmols Lizalu, kā arī notiks pirmā Plus Size Fashion Trade Show dalībnieku apbalvošanas ceremonija. 

Pasākumā piedalīsies iepircēji un modes industrijas pārstāvji no dažādām valstīm: vācu televīzijas kanāla Shopping Live - Austrumeiropā vislielākās televeikala studijas - iepirkumu un attīstības aģente Jūlija Sergejeva, Krievijas plus size iepircēju asociācijas pārstāve, aģentūras Plussize.Moscow dibinātāja Jeļena Akukve, tiešsaistes un bezsaistes tirdzniecības platformu http://madamshop.ru/ īpašniece Marina Jeskina, kā arī partneri no Nīderlandes, Norvēģijas un Dānijas. 

Ieeja brīva, nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās pa tālr.: +371 29959046 vai elektronisko pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Rīgā notiks Baltijas valstīs pirmais Plus Size Fashion Trade Show

Rīgā notiks Baltijas valstīs pirmais Plus Size Fashion Trade Show

 

Skaistumkopšanas meistare un modele Sindija Džozefa (Cindy Joseph) iesaka:

1. Notīri sejas ādu ik vakaru pirms gulētiešanas

2. Nelieto sejas tīrīšanas līdzekļus no rīta; tikai atsvaidzini seju ar mazliet ūdens  

3. Ja pamosties ar taukainākām vietām uz sejas- izlīdzini to uz sausākajām vietām – tas ir dabīgi radies mitrinātājs tieši tev!  

4. Lieto ekoloģiski tīru, netoksisku mitrinātāju visām sava ķermeņa daļām. Nav nepieciešams lietot daudz dažādus mitrinošos krēmus (piemēram, acu krēms, sejas, kakla, nakts krēms, ķermeņa losjons utt.).  

5. Vismaz 15 minūtes katru dienu ļauj savai ādai saņemt sauli (ja tā ir pie debesīm).

6. Izvēlies maigus sejas kopšanas līdzekļus, nevis skrubjus un lobošu kosmētiku. 

7. Atceries, ka tava āda nolobās dabiskā veidā, nevajag lietot ķīmiskus attīrītājus, lai paātrinātu dabisko ciklu. (Klājošas attīrošas maskas lietošana ir OK). 

8. Investēšana tavā psihiskajā un emocionālajā veselībā ir labākā ādas kopšana, ko tu vari darīt. 

Sievietei pēc 40 vienmēr „mazāk ir vairāk”.

“Mūsu dzīves laikā mēs esam dzirdējušas tik daudz apgalvojumus par ādu, kas nav patiesi,” saka Sindija Džozefa.

„Viens no tiem ir apgalvojums, ka mums vajag tik daudz dažādu veidu krēmus: acu krēmu jutīgajai acu zonai, sejas krēmu sejai, citu- kaklam. Tad vēl lūpu balzāms, ķermeņa losjons, kāju krēms – un neaizmirsti, arī nakts krēms! Tā vienkārši nav patiesība.”

8 ādas kopšanas likumi sievietēm pēc 40

Avots: https://www.boombycindyjoseph.com

Kad aiz loga dienas atkal sāk kļūt garākas un rodas cerība par to, ka tūlīt, tūlīt jau atkal viss būs zaļš, saprotam, ka realitātē vēl pagaidām viss ir pelēks un siltās drēbes kādu laSejas āda pēc ziemas. Kādu kosmētiku izvēlēties pavasarī?iku nāksies paturēt skapja tuvākajos plauktos. Un te nu nevar saprast, vai vēl ir ziema? Sniega gandrīz jau vairs nav un mīnuss grādi arī mēdz būt vairs tikai retās naktīs.

Pirmo reizi t/c „Domina Shopping” notiks EXPO BEAUTY MEETUP 2018

 

No 22. līdz 25.martam Rīgā t/c „Domina Shopping” (Ieriķu 3) notiks vērienīgs pasākums  EXPO BEAUTY MEETUP 2018, kurš noteikti kļūs par nozīmīgu Latvijas skaistuma industrijas notikumu. Šogad organizatori piedāvā jaunu aktuālu pierastās izstādes formātu – MEETUP. Izstādes stendi tiks ērti izvietoti vienā no lielākajiem Rīgas tirdzniecības centriem, tādejādi radot maksimāli funkcionālu formātu, kas vienlaikus ļauj satikties profesionālās kosmētikas ražotājiem, izplatītājiem, speciālistiem, pakalpojumu sniedzējiem un gala patērētājiem. EXPO BEAUTY MEETUP 2018

EXPO BEAUTY MEETUP 2018 vienā laukumā apvieno vairāk nekā 70 Latvijas un ārvalstu skaistuma industrijas pārstāvjus: kosmetoloģijas, parfimērijas, veselības, friziermākslas, nagu servisa un daudzu citu jomu speciālistus. Te varēs iepazīties ar pēdējiem skaistuma industrijas jaunumiem, izmēģināt kosmētikas jaunumus, iegādāties nepieciešamos materiālus un instrumentus, skaistumkopšanas salonu aparatūru un profesionālo produkciju, kā arī izpētīt aktuālos  profesionālo mācību centru piedāvājumus.  

Expo Beauty komanda katru gadu rūpīgi pēta nozares tendences, apkopo Latvijas uzņēmēju un pasaules skaistuma zīmolu pārstāvju viedokļus, lai piedāvātu saviem partneriem un dalībniekiem visefektīvāko sadarbības formu. Izpētot aktuālākās izstāžu biznesa tendences, tika pieņemts lēmums organizēt pasākumu jaunā, plašai auditorijai pieejamā vietā, kas samazinās attālumu starp speciālistiem un profesionālās kosmētikas un pakalpojumu gala patērētājiem. 

Brow B Bar paplašina savu darbību

2017.gada augustā studija Brow B Bar atvēra divus jaunus salonus. Tagad rūpes par uzacu un skropstu skaistumu piedāvā arī saloni Lāčplēša ielā 20a un t/c Spice (Lielirbes iela, 2.stāvs).

Pirmais specializētais Brow B Bar salons durvis Rīgā vēra 2015.gadā, kļūstot par pirmo Latvijā, kas sniedz šāda veida pakalpojumus. Šeit pieejami visi uzacu dizaina un krāsošanas veidi. Kopš tā atvēršanas salons guvis lielu atsaucību – koptām uzacīm un profesionālam grimam mūsdienās tiek piešķirta īpaši liela nozīme.