user_mobilelogo

Brow B Bar paplašina savu darbību

2017.gada augustā studija Brow B Bar atvēra divus jaunus salonus. Tagad rūpes par uzacu un skropstu skaistumu piedāvā arī saloni Lāčplēša ielā 20a un t/c Spice (Lielirbes iela, 2.stāvs).

Pirmais specializētais Brow B Bar salons durvis Rīgā vēra 2015.gadā, kļūstot par pirmo Latvijā, kas sniedz šāda veida pakalpojumus. Šeit pieejami visi uzacu dizaina un krāsošanas veidi. Kopš tā atvēršanas salons guvis lielu atsaucību – koptām uzacīm un profesionālam grimam mūsdienās tiek piešķirta īpaši liela nozīme.  

Ja jums ir virs 40, tad arvien grūtāk atrast piemērotu peldkostīmu, jo figūra nav vairs tāda, ka agrāk. Bet nav vērts skumt, peldkostīmi mūsdienās ir tik dažādi un var palīdzēt noslēpt nepilnības.  Pārāk bieži sievietes baidās atļauties skaistu peldkostīmu, ja nejūtas tajā seksīgi vai nav drošas par sava auguma izskatu. Ir vērts palasīt un uzzināt, kāda stila peldkostīms būtu piemērotāks tieši jūsu auguma īpatnībām, lai varētu izvēlēties labāko un tajā justies skaista un izbaudīt vasaru un savu sievišķību!

Pašlaik topā ir peldkostīmi ar bārkstīm un volāniem. Tie ir lieliski piemēroti gan, lai noslēptu kādas auguma nepilnības, gan lai izceltu labāko. Volāni noderēs trauslākām sievietēm, lai radītu iespaidu par lielāku kuplumu.

Kad aiz loga dienas atkal sāk kļūt garākas un rodas cerība par to, ka tūlīt, tūlīt jau atkal viss būs zaļš, saprotam, ka realitātē vēl pagaidām viss ir pelēks un siltās drēbes kādu laSejas āda pēc ziemas. Kādu kosmētiku izvēlēties pavasarī?iku nāksies paturēt skapja tuvākajos plauktos. Un te nu nevar saprast, vai vēl ir ziema? Sniega gandrīz jau vairs nav un mīnuss grādi arī mēdz būt vairs tikai retās naktīs.

Ziema mūsu sejas ādu ietekmē ne tikai ar lieliem mīnuss grādiem laukā, bet gan ar faktoru kopumu, kas sastopams mūsu dzīvē visu tumšo laikapstākļu periodu. Zema gaisa temperatūra, sausums telpās apkures dēļ, īss diennakts gaišais laiks, mazākas fiziskās aktivitātes, mazāk stundas, ko pavadām svaigā gaisā, un, viss beidzot, vitamīnu trūkums uzturā. Papildus ādu ietekmē pilsētvide un pasliktināta ekoloģija. Āda kļūt sausāka, neelastīgāka un sāk zust tās tvirtums. Ja ņem verā arī faktoru, ka āda mainās cilvēka dzīves laikā, kad to ietekmē visa organisma hormonālā līmeņa stāvoklis, tad lielāko uzsvaru tomēr liksim uz īpaši nelabvēlīgo ietekmi uz ādu, kas ir no hroniska noguruma un stresa.

Ārējā skaistuma kritēriji gadu gaitā ir mainījušies neskaitāmas reizes, bet šobrīd sievietes, atklājot sava sievišķā skaistuma noslēpumus, atzīst, ka jūtas par sevi pārliecinātākas, ja viņu āda ir gluda un bez lieka ķermeņa apmatojuma.

Aprīļa nogalē veiktā aptaujā, kurā piedalījās 1014 Latvijas sieviešu vecumā no 20 līdz 49 gadiem, dāmas dalījās savos skaistumkopšanas noslēpumos un ieradumos. Aptaujā gandrīz 90% sieviešu atzina, ka jūtas par sevi pārliecinātākas, ja viņu ķermeni neklāj liekais apmatojums un tas ir zīdaini gluds.

 

L'Oreal Paris par savu skaistuma vēstnieci šogad nosaucis Sūzenu Sarandonu: viņa būs antinovecošanas līdzekļu seja. Ir vērts ieklausīties dažos viņas dzīves un laimīgas novecošanas principos.

S.Sarandona neprasa īpašu iepazīstināšanu. Trīs kinobalvas, tai skaitā "Oskars", vairāki desmiti veiksmīgu lomu filmās, trīs bērni un satriecoša dzīves filozofija- ir tas, kas parada katru šīs sievietes vārdu nozīmīgu un vērtīgu. 

 Sūzena Sarandona: kā novecot skaisti

1.Aizmirstiet par vecumu!

Iedomājieties manu pārsteigumu, kad es sapratu, ka šogad man paliks 70! Septiņdesmit? Man? Neticu! Ar vecumu es sāku rūpīgāk attiekties ja nu vienīgi pret līdzekļiem ar SPF (būtu labāk agrāk!), bet visā citā nekas nav mainījies. Sešdesmit gados es uztaisīju tetovējumus, par kādu vecumu var būt runa?!

Kādas būs šī gada pavasara/vasaras tendences modē? To der zināt, pat ja nesekojat modei, regulāri mainot savu garderobi katru sezonu. 

1. Klasiski zilā krāsa atgriežas.

Tā neaizvieto melno, kas kā vienmēr, kopā ar balto, ir modē arī šogad, bet daudzviet tomēr melno var aizvietot ar zilo. Zilā krāsa parādās ne tikai daudzveidīgajos džinsu apģērbos, bet arī jakās, kleitās, svārkos...

Pavasara/vasaras modes vēsmas sievietēm 40+

2. Rūtis apģērbā, arī apvienojumā ar ziedu rakstiem.

Rūtis apģērbā

3. Modē pārliecinoši atgriežas 70-to gadu modes hīti

Pavasara/vasaras modes vēsmas sievietēm 40+

Gari svārki, "kļošenes"- bikses ar paplatinātiem galiem, puķainas kleitas,  kuplas blūzes ar zvanveida piedurknēm, bārkstis un pušķi...

4. MIDI svārki

Pavasara/vasaras modes vēsmas sievietēm 40+

Ļoti sievišķīga un sievietēm 40+ piemērota tendence. Īpasi jāpiedomā pie proporcijām attiecībā uz augšdaļu.

5.Lieli ziedu raksti

Lieli ziedu raksti

Ļoti piemēroti tieši pavasaraim un vasarai. Ja viscauri vienoz ziedos šķiet par uzkrītošu, ieteicams izmantot svārkus ar lieliem ziedu rakstiem, augšdaļā izvēloties vienkrāsainu topu vai blūzi.

6.Jostas

jostas

Jostas tiek izmantotas, lai brīviem, plūstošiem apģērbiem piešķirtu siluetu un iezīmētu vidukli.  

7.Kreklkleitas

Kreklkleitas

Kreklkleitas var būt visdažādākās, gan ikdienai, gan svētku reizei piemērotas. Bieži kreklkleitas ir ar kabatām- tas nozīmē ērtu valkāšanu!

8. Sieviete baltā... klasiska vērtība

baltā krāsa

9.Asimetrija apģērbā

Asimetrija apģērbā

Asimetrija apģērbā joprojām ieņem stingras pozīcijas un bieži ir piemērota sievietēm virs 40 ar savām horizontālajām līnijām, un padara apģērbu interesantāku.

10. Platas saīsinātas bikses

Platas saīsinātas bikses

11. Zempapēžu apavi

Zemi papēži

 

Daudzas sievietes  virs 40 būs priecīgas par to, ka daudzu dizaineru kolekcijās atgriežas zempapēču kurpes. Tāpat savu popularitāti nezaudē arī gladiatoru tipa kurpes, masīvie papēži un puszābaciņi.

12. Neapšaubāmi šogad triumfē džinss

Džinsu apģērbs

 

- visiem vecumiem, arī 40+, visa veida apģērbos- sākot no kleitām, svārkiem, biksēm un krekliem un beidzot ar mēteļiem!