user_mobilelogo

Sieviete ir kā tējas maisiņš – tu nekad nezini, cik stipra viņa ir, kamēr viņa netiek iemesta verdošā ūdenī…

Sievietes par sievietēmEleonora Rūzvelte

Sievietes par sievietēm

Domā kā karaliene. Karaliene nebaidās izgāzties. Neveiksme ir vēl viens atspēriena punkts diženumam.

Ofra Vinfrija

Sievietes par sievietēm

Ja vēlies, lai kaut kas tiktu pateikts, jautā vīrietim, bet, ja gribi, lai kaut kas tiek izdarīts, prasi sievietei.

Margareta Tečere

Sievietes par sievietēm

Sievietei, kas nelieto smaržas, nav nākotnes.

Koko Šanele

Sievietes par sievietēm

Lielākā daļa sieviešu cenšas mainīt vīrieti, un, kad viņš ir mainījies, viņām viņš vairs nepatīk.

Marlēne Dītriha

Sievietes par sievietēm

Seksapīls ir vairāk nekā izmēri. Man nav vajadzīga guļamistaba, lai pierādītu savu sievišķību. Es varu parādīt tikpat daudz seksapīla, plūcot ābolus no koka vai stāvot lietū.

Odrija Hepberna

Sievietes par sievietēm

Sievietes ir lielākās neizmantotās talanta rezerves pasaulē.

Hilarija Klintone

Sievietes par sievietēm

Neviena sieviete nevēlas, lai vīrietis viņu nēsātu uz rokām; viņas tikai vēlas, lai viņš to vēlētos.

Elizabete Petersa

Sievietes par sievietēm

Apburoša sieviete neseko pūlim. Viņa ir pati par sevi.

Sievietes par sievietēm

Loreta Janga

Man nepatīk studēt; man riebjas studēšana. Man patīk mācīties. Mācīšanās ir skaista.

Natālija Portmane

Sievietes par sievietēm

Sieviete pēc 40

...bet nevarēja 20 gados

Sievietes dzīve sākas pēc 40. Tāpēc negremdējies atmiņās par pagājušajiem gadiem, jo tavs tagadējais vecums ir brīnišķīgs! Un te ir - kāpēc. 20 gadu vecumā tu droši vien biji bezrūpīgāka, slaidāka un brīvo laiku varēji veltīt sev vienai pašai, nerēķinoties ne ar vienu citu. 
Turpretīm 40 gadu vecumā ir daudz vairāk pienākumu, parādījušās krunciņas un nākas cīnīties ar celulītu. Toties tagad tu piepildījumu gūsti
no pavisam citām lietām. Tu esi gudrāka, pārliecinātāka un nosvērtāka. Un ja kāds tev vaicātu – vai vēlies atgriezties savos 20, nez vai tu piekristu. 

 

Lūk, 40 lietas, ko nevarēji 20 gados. Bet pavisam noteikti vari atļauties tagad! 

1. Pateikt acīs visu ko domā, nebaidoties par sekām.

2. Netēlot otra priekšā ideālo sievieti un uzturēt brīnišķīgas attiecības ar mīļoto.

3. Pieņemt cilvēka trūkumus, nemēģinot otru pāraudzināt.

4. Apzināties savus trūkumus un pieņemt sevi tādu, kāda tu esi.

5. Necensties visiem izdabāt un mācēt pateikt „nē”.

6. No sirds priecāties par citiem, nevis skaust.

Rakstu sagatavojusi bloga iphonephotographyschool.com komanda

Vai tu izmanto visu savas iPhone viedtālruņa kameras potenciālu? Varētu šķist, ka iPhone kameras izmantošana ir ļoti vienkārša. Tomēr vairākas funkcijas ir tik labi paslēptas, ka vienkāršs lietotājs nemaz neapzinās to esamību. Šajā rakstā uzzināsi par 10 iPhone kameras funkcijām, kas būtiski uzlabos tavas fotogrāfijas un sniegs lielāku kontroli pār iPhone kameru.

1. Velc ekrānu pa kreisi, lai veikli ieslēgtu iPhone kameru

Cik bieži tev nācies piedzīvot lielisku, fotogrāfijas vērtu mirkli, bet, kamēr ieslēdz kameru, mirklis jau ir garām? Tas neatkārtosies, ja zināsi, kā veikli ieslēgt iPhone kameru.

Ja iPhone ir “aizmidzis”, tad pietiek nospiest apaļo “Home” pogu, lai to pamodinātu un atliek vien vilkt ekrānu pa kreisi.

Kameras aplikācijas atvērsies nekavējoties, un nebūs nepieciešams ievadīt piekļuves kodu, lai atbloķētu savu iPhone. Ar šo metodi fotografēšanu būs iespējams uzsākt pat sekundes laikā.

Bet ko darīt, ja jau izmanto savu iPhone un nepieciešams ātri pārslēgties uz kameru? Nepieciešams vilkt iPhone ekrānu no apakšas uz augšu, lai atvērtu kontroles centru (attēls zemāk).

10 svarīgākās iPhone kameras funkcijas

 Tad atliek vien uzspiest kameras ikonu labajā apakšējā stūrī, un esi gatavs uzņemt attēlu.

2. Režģis

Režģis (divas vertikālas un divas horizontālas līnijas) ir viena no noderīgākajām iPhone kameras funkcijām.

10 svarīgākās iPhone kameras funkcijas

Režģis atgādina, ka vienmēr nepieciešams domāt par fotogrāfijas kompozīciju. To veidojot, galveno fotogrāfijas objektu nepieciešams pozicionēt kādā no līniju krustpunktiem. Tas ir zināms kā trešdaļu likums, un, to ievērojot, būs sperts liels solis pretī lieliskas fotogrāfijas uzņemšanai.

10 svarīgākās iPhone kameras funkcijas

 Svarīgi jebkurā ainavas fotogrāfijā ir precīzi ievērot taisnu horizontu. Režģis ir lielisks rīks, lai noturētu foto līmenī.

Lai ieslēgtu režģi, jādodas uz iestatījumiem, jādodas lejā līdz “Photos & Camera” un jāieslēdz Grid funkcija.

10 svarīgākās iPhone kameras funkcijas

SURVIVAL KIT ir vērienīgākais ikgadējais laikmetīgās mākslas notikums Latvijā, kas norisinās ik septembri kopš 2009. gada. Festivāls radās kā reakcija uz ekonomiskās krīzes radītajām pārmaiņām Latvijā ar mērķi rosināt sabiedrību reaģēt uz pārmaiņām mūsdienu pasaulē un pārdomāt dažādas izdzīvošanas stratēģijas.

Paralēli starptautiskai izstādei festivāla ietvaros vienmēr īpaša uzmanība tiek pievērsta daudzveidīgai notikumu programmai, kas ietver gan mākslinieku performances, diskusijas un izglītības programmu. Festivāls ik gadu piesaista vairāk nekā 20 000 apmeklētāju. Festivālam ir plaša mērķauditorija, kas ietver kultūras interesentus, skolēnus, studentus, ģimenes ar bērniem, cilvēkus, kas ir savu dzīves ceļu meklējumos, gan tos, kas turpina papildināt savu zināšanu un interešu zonas, izzinot un paplašinot savas pieredzes robežas.

Survival Kit 9

Visu festivāla laiku no 7. septembra līdz 1. oktobrim norisināsies mākslinieku, mākslas teorētiķu un filozofu atvērtās lekcijas, filmu demonstrācijas, performances un lasījumi, ekskursijas izstādē, kā arī aizraujošas darbnīcas bērniem mākslinieku vadībā. Īpašas ekskursijas vadīs biologs Īzaks Rašals un žurnālists Māris Olte, ļaujot ielūkoties bijušajā LU Bioloģijas ēkā esošajos Zooloģijas, Botānikas un Ķīmijas vēstures muzejos, kuru kolekcijas slēpj pārsteidzošus, līdz šim plašākai auditorijai nezināmus dārgumus.

Ar visu programmu iepazīties var šeit http://www.survivalkit.lv/lv/programma/

 

Kad mēs bijām jaunāki, dzīve bija vieglāka, vai ne? Dažreiz tā tiešām liekas. Bet patiesība ir tā, ka dzīve joprojām ir vienkārša. Tā vienmēr būs. Vienīgā atšķirība ir, ka mēs esam vecāki, un jo vecāki kļūstam, jo grūtākas paši sev padaram lietas.

17 veidi, kā Tu savu dzīvi padari grūtāku, nekā tai jābūt

 

  1. Tu meklē kādu, kam uzdot jautājumus, ko tikai tu pats vari atbildēt. Mums daudz, īpaši jaunībā, tika teikts, ko darīt, kā domāt, kas izskatās labi, kas ir "veiksme" utt. Tev to vairāk nevajag. Atbrīvojies no tā visa. Domā pats. Ieklausies sevī. Salauz šablonus. Kad tu beigsi darīt, ko vēlas visi citi un sāksi sekot savai intuīcijai, tu atradīsi tieši to, ko meklēji.

Marks Aurēlijs reiz teicis: "Kad tu no rīta pamosties, padomā par to, ka atkal esi saņēmis dārgo privilēģiju būt dzīvam- elpot, domāt, baudīt un mīlēt." Ko ir vērts izdarīt katru rītu pēc pamošanās, pirms doties dienas darbos:Ko vērts izdarīt no rīta līdz pl.10

 

12.jūnijā norisinājās jauna smalkā restorāna atklāšana dzīvojamajā rezidencē „The Pear”l (Pērle) Mazā Baltezera krastā, priežu meža ielokā. Izraujoties no pilsētas dunas un cilvēku burzmas, šeit, tiešā ūdens tuvumā ar skatu uz ezeru, restorāns „Pērle” solās kļūt par iemīļotu vietu Eiropas virtuves cienītājiem, kas varēs baudīt izsmalcinātus ēdienus, gleznainus skatus un rāmu atmosfēru. Eleganti viesi, smalks cienasts, austeres „Creuses”, sagādātas no Saint-Benoit-des-Ondes (Francija) un šampanietis, ko pavadīja skaistas muzikālās kompozīcijas un saulriets virs ezera – šādā atmosfērā norisinājās vakars, kas tika veltīts restorāna „Pērle” atklāšanai. Neaizmirstamu vakara noskaņu un muzikālo baudījumu sagādāja pasākuma īpašais viesis Rodrigo Fomins, vakaram noslēdzoties ar krāšņu svētku salūtu virs ezera. Jaunā restorāna koncepts balstīsies uz veselīga, organiska un ekoloģiski tīra uztura principiem, ēdiena gatavošanā izmantojot Latvijas bioloģiskās lauku saimniecībās audzētus produktus. Ēdiena gatavošanas procesā tiks ievērotas Eiropas virtuves klasiskās vērības, ēdiena gatavošanā tiks izmantoti svaigi, kvalitatīvi un Latvijā pieejamie produkti liekot uzsvaru uz ēdienkartes sezonalitāti. „Vasaras ēdienkartē tiks izmantotas dārza ogas, meža zemenes, upes un ezera zivis, rudenī – meža veltes, brieža, stirnas gaļa, meža sēnes, rudens dārza veltes. – stāsta restorāna šefpavārs Mārtiņš Soste. - Mūsu restorānā vienmēr varēs painteresēties par dienas lomu, un pie katra ēdiena tiks piemeklēts piemērots un saskanīgs vīns, ko ieteiks profesionāls someljē”. Restorānā tiks piedāvāta brokastu bufete (brunch), neliela brokastu ēdienkarte ar siltiem ēdieniem, burātāji un laivotāji varēs pasūtīt ēdienu laiskiem vasaras izbraucieniem pa ezeru. Bārā ir pieejami kokteiļi, kas radīti tieši „Pērlei”: vasarai – svaigi, dzirkstoši, spirdzinoši, ziema – sildoši, samtaini, romantiski. Apartamentu komplekss „Pērle” ir Premium klases privāta rezidence Mazā Baltezera krastā, kas ir izpelnījusies plašu uzmanību starptautisko arhitektu vidū un tikusi apbalvota ar vairākām balvām, tai skaitā 2015.gadā ir ieņēmusi pirmo vietu globāli atpazīstamajā konkursā Architizer A+ Awards. Restorāna interjers, līdzīgi ēkas arhitektūrai un atbilstoši ēkas arhitekta Jura Mitenberga vīzijai, ir veidoti minimālistiskajā stilā, tīrām formām un toņiem, lai ēkas eksterjers ir harmonijā ar restorāna interjeru un tajā pašā laikā saplūst ar skaisto ezera ainavu.

Mazā Baltezera krastā atveras jauns restorāns „Pērle”  Mazā Baltezera krastā atveras jauns restorāns „Pērle”  Mazā Baltezera krastā atveras jauns restorāns „Pērle”