user_mobilelogo

Žurnāls MANS MAZAIS  sadarbībā ar bērnu attīstošo klucīšu ražotāju  LEGO  aicina jaunās māmiņas kopā ar bērniem uz īpašu māmiņu semināru un radošo darbnīcu pludmales sporta centrā Brazīlija:
NO PUSOTRGADNIEKA LĪDZ PIRMKLASNIEKAM


Draudzīgā un patīkamā gaisotnē ar  vieglām uzkodām lieliski speciālisti atbildēs uz Tevi interesējošiem jautājumiem. Bērniem tiks piedāvātas jautras aktivitātes LEGO DUPLO rotaļu istabā un pludmales laukumā profesionālu pasākumu vadītāju uzraudzībā. Viena semināra ilgums – trīs stundas.

 

LEKCIJU TEMATI

Trešdien, 3. septembrī pulksten 17:00 sertificēta bērnu pediatre – neiroloģe ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi Vizma Meikšāne stāstīs Ko iesākt ar bērna emocionālajām pusēm.


Ceturtdien, 4. septembrī pulksten 10:00 ģimeņu psiholoģe, psihoterapeite, lektore un krūts ēdināšanas speciāliste Diāna Zande stāsīs Kā veiksmīgi pāriet no mammas barotājas uz rotaļu biedru kā arī vienkārši un saprotami par bērnu temperamentu.


Piektdien, 5. septembrī pulksten 10:00 ārste-homeopāte un psiholoģe Inguna Vecvagare vadīs lekciju Par dabas veltēm un homeopātisko mājas aptieciņu.

Visās dienās būs iespēja tikties arī ar žurnāla MANS MAZAIS galveno redaktori un četru bērnu māmiņu Sindiju Meluškāni, kura dalīsies par “Izdegšanas sindromu mammai jeb kā mammai neizsīkt un rūpēs par citiem nepazaudēt sevi pašu” un bērnudārza CreaKids vadītāju Dainu Kājiņu, kura stāstīs par bērnu dārza gaitu uzsākšanu – cik tas ir viegli vai grūti?.


Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc pieteikšanās ir OBLIGĀTA! Lūdzam savlaicīgi, līdz 25.augustam, rakstīt uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., zvanīt vai rakstīt SMS Līvai uz mob. 26576696, norādot dalībnieka vārdu, uzvārdu un izvēlēto semināra dienu, kā arī – vai gaidīt Jūs ar mazuli.


Semināru organizē sabiedrisko attiecību aģentūra KPMS& Partneri. Par semināra apmeklēšanu ir noteikta simboliska maksa 5 EUR par dienu, kas pēc reģistrācijas būs jāpārskaita uz SIA KPMS& Partneri, reģistrācijas numurs 40003389724, kontu SWEDBANKĀ  LV86HABA0001408034768, norādot: semināra apmeklētāja vārdu, uzvārdu, izvēlēto semināra dienu. Semināra dienā par katru maksājumu tiks izsniegts apstiprināts rēķins. Pēc semināra katrai ģimenei būs dāvaniņa no LEGO.

Pludmales sporta centrs Brazīlija  atrodas Rīgā, Jūrkalnes iela 100 (pie lidostas Rīga viadukta),
tālrunis: 25 400 000):


Sabiedriskais transports: ar 22. autobusu jābrauc līdz pieturai Rūdas.
Taksometrs: braucienam uz šo pasākumu ar “Lady taxi” 20% atlaide un nodrošināts bērnu sēdeklītis (iepriekš jābrīdina par bērna vecumu/svaru), tālrunis: +371 27 800 900
Stāvvieta: autovadītāju ērtībām bezmaksas stāvvieta.

 

Avots: http://www.mansmazais.lv