user_mobilelogo

Dzīvē nekas nenotiek nejauši, un droši vien arī tas bija man paredzēts, ka manā uzmanības lokā nonāca informācija par Dvēseles dziedināšanas dienām un biedrību Dominus kopiena. Ar interesi lasīju informāciju mājas lapā dominuskopiena.lv par iepriekšējām Dvēseles dziedināšanas dienām martā un biju gan mazliet pārsteigta, gan iepriecināta par šādu pasākumu, kurā ar savām zināšanām dalās un cilvēku dvēseles dziedina gan mācītāji, gan psihoterapijas pārstāvji. Līdz šim savos garīgajos un dvēseles dziedināšanas meklējumos biju sastapusies gan ar vieniem, gan otriem, bet parasti nekad kopā. Līdz šim nebiju nekur atradusi pārdomas un profesionāļu domas par tēmu "kristietis un depresija", toties daudz biju dzirdējusi uzskatus, ka patiesam kristietim taču dzīvē ir tikai prieks un miers un dvēseles līdzsvars... Skumjas - tas ir slikti. Kur nu vēl runa par kādām atkarībām Dieva bērna dzīvē...Vēl daudz jautājumu un problēmu, kas tiek paceltas gaismā šajās Dvēseles dziedināšanas dienās, pārliecina, ka šādi pasākumi ir ļoti vajadzīgi. Gan kristiešiem, gan tiem, kas ir ticības meklējumos, gan neticīgiem cilvēkiem, kas meklē kādu problēmu risinājumu. Par šādu nepieciešamību liecina arī cilvēku atsauksmes.

 

 

Man nebija iespējas apmeklēt tik daudz lekciju, cik gribētos, bet kopumā par šo pasākumu esmu sajūsmā. Divās dienās bija iespēja apmeklēt tik daudz dažādu lekciju, par dažādām tēmām un tās vadīja tik dažādi lektori. Muzikāli to visu bagātināja kristīgie mūziķi - jā, arī mūzika dziedina, it sevišķi, ja tā ir pielūgsmes mūzika. Mani spēcīgi ietekmēja Induļa Paiča lekcija "No grēka verga līdz brīvam Dieva bērnam". Varētu pat teikt, šajās 2 stundās (kas pagāja nemanot), es saņēmu atbildes uz jautājumiem, ko meklēju gadiem! Lai arī dažbrīd bija jāsaprot skarba patiesība- Paldies Dievam, ka man tā bija jādzird. Kaismīgie aplausi lekcijas beigās liecināja, ka daudziem bija līdzīgas domas.

Paldies biedrībai Dominus kopiena un mācītājam Kasparam Bērziņam, kas uzņēmušies šādu svētīgu darbu- organizēt Dvēseles Dziedināšanas dienas.

Nākamgad atkal tiks rīkotas šādas Dvēseles dziedināšanas dienas, un šajā lapā Sievietēm 40 plus noteikti tiks ievietota informācija jau laicīgi.

 

Dzīves inventarizācija. Tāda ir vajadzīga vismaz dažas reizes dzīvē, arī pēc 40. Pat ja šķiet, ka dzīvē viss ir kārtībā. Bet jo īpaši, ja ir neatbildēti jautājumi, nesadzijušas rētas, neizpratne, kā dzīvot tālāk. Ja skatāmies uz citu dzīvēm, un domājam, kā var būt tik laimīgi un mierīgi cilvēki. Vai domājam, kāpēc mana dzīve ir tāda, kāda tā ir.

Jau otro reizi biedrība Dominus kopiena rīko Dvēseles dziedināšanas dienas. Pirmās notika martā (atsauksmes var lasīt šeit), bet rudenī notiks 1.-3.novembrim. Vēl ir iespēja pieteikties, aizpildot pieteikšanās formu mājas lapā, un apmeklēt lekcijas, seminārus, kā arī piedalīties slavēšanas un pielūgsmes mūzikas vakaros. Muzicēs Valdis Indrišonoks ar grupu, Rīgas gospeļkoris, Āgenskalna draudzes un Jāņa baznīcas draudzes pielūgsmes mūziķi. bet semināros varēsiet dzirdēt tādus lektorus kā Juris Cālītis, Māris Ķirsons, Tēvs Nils Druvaskalns, Andris Veselovskis, Andris Kravalis un citi. Ar programmu var iepazīties ŠEIT.DIEVS IR LABĀKS, NEKĀ TU DOMĀ... CILVĒKS ARĪ.

Par Dvēseles dziedināšanas dienām