user_mobilelogo

Pirms 2 gadiem man bija iespēja piedalīties diskusiju ciklā „12 soļi pretim veiksmīgam biznesam”, ko ar Rīgas domes finansiālo atbalstu rīkoja sieviešu uzņēmēju atbalsta biedrība Tīne, lai iedrošinātu rīdzinieces sākt pašām savu biz12 nodarbību/diskusiju cikls topošajām uzņēmējām 50+nesu. Iespēju apmeklēt bezmaksas nodarbības izcīnīja 35 rīdzinieces – pārsvarā māmiņas, kas pašlaik vēl ir bērna kopšanas atvaļinājumā, un sievietes, kas darbu zaudējušas štatu samazināšanas rezultātā. Tās bija ne tikai ļoti noderīgas un interesantas lekcijas, bet arī jaunu kontaktu, sadarbības un draudzības rašanās, un kā atzina laikam visas dalībnieces -  lielisks iedvesmas un iedrošinājuma avots. Pēc tam ik gadu dalībnieces tikās, lai dalītos ar saviem biznesa un dzīves stāstiem.

 

Šogad jauno uzņēmēju atbalsta biedrība „TĪNE” ar Rīgas Domes finansiālu atbalstu no š.g. 10. septembra līdz 17. oktobrim organizē 12 bezmaksas nodarbību ciklu topošajām uzņēmējām, kuras ir Rīgas iedzīvotājas.

Projekta mērķis ir sniegt informatīvo un emocionālo atbalstu, kā arī papildus motivāciju 20 rīdziniecēm, kuras vēlas realizēt savu biznesa ideju, bet kurām pietrūkst zināšanu, pieredzes un atbalsta.
Nodarbību tēmas: uzņēmējdarbības formas, nepieciešamie dokumenti un finansējums uzņēmējdarbības uzsākšanai, darba vieta bez biroja, pirmā biroja iekārtošana, zīmola un logo izstrāde, mājaslapas izveidošana, reklāma interneta vidē, lietvedības pamati, lietišķā etiķete u.c.
Nodarbības tiks organizētas divas reizes nedēļā – pirmdienās un trešdienās 10.00-15.15 Rīgā, Ģertrūdes ielā 70.
Lai  iegūto informāciju, dokumentu paraugus u.c. materiālus varētu izmantot  tad, kad tas būs nepieciešams, katra dalībniece saņems mapi ar  īsu nodarbību tēmu kopsavilkumu un piemēriem. Tie būs kā paraugs uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai.
Pieteikuma anketas pieejamas 
ŠEIT, lūgums tās sūtīt uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. līdz š.g. 30. augustam. Rezultāti tiks paziņoti individuāli, kā arī publicēti www.tine.lv š.g. 5.septembrī.
Vairāk informācijas pa tālruni 27791760 (projekta vadītāja Evija Balode)